Inny sprzęt i akcesoria

Kochasz outdoorowe przygody? W takim razie potrzebujesz sprzętu, który ułatwi Ci eksploracje nieznanego! W naszym sklepie posiadamy sprzęt i akcesoria dla fanów wspinaczek wysokogórskich, trekkingu, jazdy na rowerze, biegania czy pasywnego odpoczynku na łonie natury.
Czekany, raki, kaski wspinaczkowe, woreczki na magnezję, bukłaki na wodę, szybkoschnące ręczniki, pokrowce przeciwdeszczowe na plecaki, hamaki, a nawet portfele i kosmetyczki – to wszystko możesz u nas kupić w outletowych cenach, nawet do 50% taniej!


Strona
na stronę
 1. Lina wspinaczkowa pojedyncza ROPE 60 m/10,2 mm tri blue
  Sale
  Lina wspinaczkowa pojedyncza ROPE 60 m/10,2 mm tri blue

  Black Diamond

  Cena 689,00 zł Od 516,90 zł
 2. Raki automatyczne Black Diamond SNAGGLETOOTH PRO CRAMPON
  Sale
  Raki automatyczne Black Diamond SNAGGLETOOTH PRO CRAMPON

  Black Diamond

  Cena 699,00 zł Od 523,90 zł
 3. Woreczek na magnezję Black Diamond MOJO REPO red
  Sale
  Woreczek na magnezję Black Diamond MOJO REPO red

  Black Diamond

  Cena 86,00 zł Od 73,99 zł
 4. Kask wspinaczkowy Black Diamond VECTOR alloy/octane
  Sale
  Kask wspinaczkowy Black Diamond VECTOR alloy/octane

  Black Diamond

  Cena 399,00 zł Od 279,99 zł
 5. Butelka Pinguin Tritan Slim Bottle 0,65 L grey
  Sale
  Butelka Pinguin Tritan Slim Bottle 0,65 L grey

  Pinguin

  Cena 32,99 zł Od 21,99 zł
 6. Kuchenka wielopaliwowa Primus MultiFuel III
  Sale
  Kuchenka wielopaliwowa Primus MultiFuel III

  Primus

  Cena 769,99 zł Od 609,99 zł
 7. Niezbędnik Primus TrailSpork Ti
  Sale
  Niezbędnik Primus TrailSpork Ti

  Primus

  Cena 69,99 zł Od 59,99 zł
 8. Kije trekkingowe Black Diamond ALPINE CARBON CORK tundra
  .
  Kije trekkingowe Black Diamond ALPINE CARBON CORK tundra

  Black Diamond

  Cena 749,99 zł Od 669,99 zł
 9. Portfel FIRST CLASS BLEND slate grey heather
  Sale
  Portfel FIRST CLASS BLEND slate grey heather

  Jack Wolfskin

  Cena 84,99 zł Od 49,99 zł
Strona
na stronę

Outlet turystyczny e-Horyzont – szeroki wybór sprzętu i odzieży outdoorowej

W tej kategorii znajdziemy sporo akcesoriów turystycznych, a także specjalistyczny, wspinaczkowy sprzęt turystyczny w wyprzedaży – m.in. uprzęże, kaski, liny czy czekany. Asortyment outdoorowego outletu e-Horyzont jest bardzo szeroki, najważniejszą kwestią jednak pozostaje możliwość wyszukania profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości w promocyjnych cenach. Jeśli jednak potrzebujemy czegoś drobniejszego, dodatku do ekwipunku biwakowego lub akcesoriów podróżniczych, np. kosmetyczki, scyzoryka, a nawet zaparzacza do kawy, to także dobrze trafiliśmy.

Sprzęt i akcesoria turystyczne w ofercie wyprzedażowej sklepu e-Horyzont

W outlecie turystycznym umieszczono najróżniejsze produkty renomowanych marek outdoorowych, łączą je przede wszystkim promocje sięgające nawet kilkudziesięcioprocentowych obniżek. Jest więc w czym wybierać, a warto zdawać sobie sprawę ze złożoności ekwipunku niezbędnego na każdą, zwłaszcza bardziej wymagającą wyprawę. Oprócz dobrze dobranego stroju, odpowiednich butów i właściwego plecaka, przy kilkudniowej wędrówce niezbędny będzie ręcznik szybkoschnący, apteczka, kompas, kije trekkingowe, kosmetyczka i wiele innych rzeczy. Jeśli planujemy wypad na lodowiec lub nawet wspinaczkę na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, zabranie uprzęży, zestawu karabinków, ekspresów, lonż, taśm rurowych i repsznurów będzie niezbędne. W mroźniejszych warunkach przydadzą się też raki i czekan, sonda lawinowa, łopata czy detektor. Zatem ten sprzęt, który znajdziemy w outlecie turystycznym to często akcesoria turystyczne, które mają decydujące znaczenie w kwestii bezpieczeństwa w trasie.

Jakie akcesoria turystyczne z wyprzedaży warto kupić w e-Horyzont.pl?

Zakup pełnego zestawu sprzętu i akcesoriów turystycznych to zwykle długi proces, który wymaga uważnego przemyślenia poszczególnych elementów i zweryfikowania indywidualnych potrzeb i preferencji. Doświadczenie zdobywa się na szlaku, dlatego też zakupy zazwyczaj rozkłada się w czasie i od wyprawy do wyprawy dokupuje najważniejsze rzeczy, a resztę wypożycza. Niektórzy decydują się na zakup całego zestawu sprzętu, co oczywiście jest opcją wygodną, jeśli dysponujemy odpowiednim zapasem gotówki. Często jednak rozbicie zakupów na dłuższy okres pozwala uniknąć niedopasowania sprzętu i potrzeby ponownych zakupów. Jeśli mimo wszystko jesteśmy pewni swojej decyzji i chcemy kupić wszystko na raz, najlepiej jest upolować sprzęt turystyczny w wyprzedaży, dzięki czemu istnieje możliwość zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy, dzięki którym np. można kupić kolejny brakujący sprzęt.

Funkcjonalny sprzęt i akcesoria w ofercie outletowej sklepu e-Horyzont.pl

Osobną kategorią akcesoriów turystycznych są akcesoria biwakowe, czyli zestawy do gotowania takie jak kartusze gazowe, palniki, sztućce turystyczne, osłonki przeciwwiatrowe czy naczynia. W outlecie turystycznym e-Horyzont znajdziemy wszystko, co jest potrzebne w trakcie wypadu pod namiot. Akcesoria turystyczne są tu zebrane w jednym miejscu, a to niezwykle ułatwia zakupy i pozwala zmniejszyć lub zredukować do zera koszty wysyłki.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.