Plecak 365 GETAWAY 26 PACK night blue

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2008341-1010

Kolekcja JACK WOLFSKIN 365 to połączenie najlepszych cech: funkcjonalności, technologii oraz nowoczesnego wyglądu. 365 GETAWAY to plecak wręcz stworzony do aktywnego i dynamicznego trybu życia. Doskonale sprawdzi się w mieście oraz podczas outdoorowych wypraw. 

Plecak Jack Wolfskin o pojemności 26 litrów pomieści ubrania, mały sprzęt turystyczny, kosmetyczkę oraz prowiant, czyli wszystko czego potrzebujesz podczas jednodniowej wyprawy. Komora główna składa się z dwóch wewnętrznych kieszonek, z których jedna przystosowana jest do systemu nawadniającego. 

Przednia zewnętrzna kieszeń posłuży do przechowywania akcesoriów, które chcesz mieć zawsze w zasięgu ręki. Elastyczny, ale całkowicie przylegający system nośny ACS TIGHT zapewnia maksymalny komfort użytkowania oraz doskonałą wentylacje, co sprawdzi się szczególnie podczas intensywnego wysiłku. Możliwość regulacji pasa biodrowego i pasa piersiowe zapewniają większą kontrole nad plecakiem. 

365 GETAWAY został wykonany z wytrzymałej i bardzo trwałej tkaniny, które przetrwa wiele wypraw nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo, główny materiał jest nieprzemakalny, dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swojej aktywności podczas złych warunków pogodowych.


Informacje dodatkowe:

  • ACS TIGHT: elastyczny, całkowicie przylegający do ciała system nośny zapewniający doskonałą wentylację
  • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
  • lekko wyściełany, chowany pas biodrowy
  • duża komora główna z dwiema kieszeniami wewnętrznymi (jednocześnie miejsce na bukłak), kieszeń przednia
  • elementy do zamocowania bukłaka (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
  • FACE OFF 900D: wytrzymała, bardzo nieprzemakalna tkanina z powłoką PU (materiał główny i spód)
  • CROSSLINK PE: specjalny polietylen sieciowany o wysokiej odporności na obciążenia dynamiczne i wytrzymałości na rozciąganie (stelaż)
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna FACE OFF 900D (100% poliester)
Materiał korpusu FACE OFF 900D (100% poliester)
Stelaż CROSSLINK PE (100% polietylen)
System nośny ACS TIGHT
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, 100% PFC FREE
Waga 920g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 54 x 28 x 23 cm
Pojemność 26 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

  • najlepsza wentylacja
  • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
  • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak 365 GETAWAY 26 PACK night blue
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.