Plecak ANCONA night blue

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
25022-1010

Wygodny, dopasowany do kobiecej anatomii system nośny: ANCONA to mały, wyjątkowo wąski plecak na co dzień dla kobiet. Zaletami płaskiego systemu nośnego SNUGGLE UP WOMEN są jego szeroka powierzchnia rozłożenia obciążenia, całkowicie wyściełane paski na ramiona oraz powierzchnie przylegające do ciała. Dzięki temu wygodnie przylega do pleców. Podział wnętrza na komorę główną, kieszeń przednią oraz dwie elastyczne kieszenie boczne jest klasyczny i zapewnia przejrzystość. Do plecaka zmieści się wszystko, co najpotrzebniejsze na co dzień oraz w podróży.

Informacje dodatkowe:

  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
  • karabińczyk na klucze
  • komora główna z szerokim, półokrągłym otworem, płaska kieszeń przednia, 2 siatkowe kieszenie boczne, kieszeń wewnętrzna
  • SNUGGLE UP WOMEN: wygodny, płaski system nośny z szeroką powierzchnią przylegania do ciała

Załączone zdjęcie dodatkowe systemu nośnego SNUGGLE UP i detali plecaka w wersji alloy.


Zobacz film z podstawowymi informacjami o plecakach Jack Wolfskin:

Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Materiał korpusu ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
System nośny SNUGGLE UP
Technologie SNUGGLE UP, ARMATECH Plus
Waga 330g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 41 x 26 x 21 cm
Pojemność 13 L

SNUGGLE UP - system nośny plecaków miejskich i codziennego użytku opracowany przez firmę Jack Wolfskin. System SNUGGLE UP zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała i równomierne rozłożenie obciążenia poprzez umieszczenie pasów nośnych w formie szerokiej uprzęży bezpośrednio na ramionach użuytkownika. Wyściełany pianką EVA na całej powierzchni tył plecaka zapewnia ochronę i komfort noszenia. Obciążenie jest równomiernie rozłożone na dużej całej powierzchni pleców i ramion, natomiast obciążenie punktowe ramion jest wyraźnie zredukowane, przez co noszenie nawet mocno obciążonego plecaka jest wygodne i pnie męczy użytkownika.

Niezwykle wygodny system nośny do plecaków na co dzień: wyjątkowo szerokie pasy nośne, płaskie jarzmo w obszarze karku oraz wyściółka z tworzywa EVA w całym obszarze pleców dają wyjątkowy efekt, który odróżnia system nośny SNUGGLE UP od systemów stosowanych w tradycyjnych plecakach na co dzień. Obciążenie jest równomiernie rozkładane na dużej wyściełanej powierzchni pleców i ramion. Punktowe obciążenie w zakresie ramion jest wyraźnie zredukowane i plecak zawsze doskonale przylega do pleców.

Zalety systemu SNUGGLE UP:

  • miękkie, komfortowe dopasowanie do ramion i pleców użytkownika
  • równomierne rozłożenie obciążenia
  • miękką, elastyczna wyściółka ze spienionego tworzywa EVA

ARMATECH PLUS - ekstremalnie odporny na zniszczenie, przetarcia i rozdarcia mocny materiał poliestrowy, używany przez firmę Jack Wolfskin do wytwarzania plecaków wyprawowych i miejskich oraz toreb i akcesoriów podróżnych. ARMATECH PLUS charakteryzuje się również wysoką wodoodpornością. To materiał, na który promieniowanie UV nie ma dużego wpływu, dzięki czemu nie zmienia barwy.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak ANCONA night blue
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.