Plecak ASTRO 30 PACK red maroon

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2007421-2049

Pakujesz niezbędne rzeczy, kije trekkingowe i ruszasz na trasę. Przed Tobą szlak, a najważniejsze jest to, że prowadzi do celu! ASTRO 26 to plecak na lekkie wędrówki, który pozwala na szybkie pokonywanie trasy i zapewnia najlepszą możliwą wentylację pleców.

ASTRO 26 należy do wilczej kolekcji ASTRO/HELIX. Te plecaki mają minimalistyczne wzornictwo, ale zawierają w sobie wszystko, czego potrzeba na szlaku. Ich wąski, sportowy krój zachęca do działania, a dzięki systemowi nośnemu ACS zapewniają swobodę ruchów i komfort niezbędny na szlaku.

Podczas szybkiego marszu po prostych drogach, pokonywania następujących po sobie podejść i zejść lub gdy jest bardzo ciepło – plecaki z systemem nośnym ACS zawsze gwarantują wygodę podczas aktywności związanych z dużym wysiłkiem. To niesamowite, ale do pleców przylega tylko przepuszczający powietrze materiał siatkowy, materiał główny plecaka nie styka się z ciałem. Pomiędzy ciałem a plecakiem swobodnie krąży zatem świeże powietrze.


Informacje dodatkowe:

 • ACS: elastyczny, klasyczny system nośny zapewniający efektywną wentylację pleców dzięki zastosowaniu materiału siatkowego, który tworzy odstęp między plecami a plecakiem, ze specjalnie uformowanymi, ergonomicznymi paskami na ramiona
 • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych
 • system kompresji po bokach
 • zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kieszeni na spodzie
 • komora główna, komora dolna, kieszeń w klapie, kieszeń przednia, 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne
 • możliwość połączenia komory górnej z dolną
 • CROSS RIP 300D: wytrzymała na rozdarcia, lekka tkanina ze wzmacniającymi nićmi (worek i spód)
 • DELRIN: materiał odporny na obciążenia dynamiczne (stelaż)
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna CROSS RIP 300D (100% poliester)
Materiał korpusu CROSS RIP 300D (100% poliester)
Stelaż DELRIN (100% acetal)
System nośny ACS, (długość pleców M-L)
Technologie ACS - Air Control System, 100% PFC FREE
Waga 1240g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 66 x 26 x 33 cm
Pojemność 30 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

 • najlepsza wentylacja
 • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
 • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak ASTRO 30 PACK red maroon
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.