Plecak dla dzieci LITTLE ORI night blue

SKU
2009761-1010

Uniwersalny plecaczek dla dzieci w wieku od 2 lat. Sprawdzi się doskonale zarówno w przedszkolu, podczas wycieczki na wieś czy pierwszej górskiej wyprawy – jak wiadomo dzieci chcą, jak rodzice, sami nosić swoje pakunki!

Co niezwykle istotne, system nośny w LITTLE ORI został stworzony specjalnie pod plecki rozwijających się maluchów, dlatego też zapewniają równomierne rozłożenie ciężaru tak, by kręgosłup mógł kształtować się bez żadnych problemów. Sama obsługa tego dziecięcego plecaka jest banalnie prosta, długie zamki chwyta niezwykle łatwo, aby po otwarciu mieć dostęp do wszystkich zabawek i przyborów. Do tego dochodzi świetna turystyczna graficzka z wędrującym wilkiem – nic, tylko ruszać w świat!

LITTLE ORI posiada dwie siatkowane kieszenie na bidon po bokach, wygodny, rozkładany otwór na szczycie i półkolistą frontalną kieszonkę. Plecak wyposażono w odblaski i kartę identyfikacyjną z linijką. Wykorzystane w nim materiały w znacznej części pochodzą z recyklingu.


Informacje dodatkowe:

  • SNUGGLE UP: wygodny system nośny z szerokimi paskami na ramiona, równomiernie rozkładający ciężar
  • pas piersiowy
  • wyściełane dno
  • tabliczka na dane właściciela z szablonem do rysowania i linijką
  • pojemna komora główna z zamkiem błyskawicznym w kształcie litery U, kieszeń przednia na zamek błyskawiczny, 2 elastyczne kieszenie siatkowe
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
Szczegóły
Materiał dna ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Materiał korpusu ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
System nośny SNUGGLE UP
Technologie ARMATECH Plus, bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 32 x 21 x 23 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 260g
Kolor night blue
Pojemność 12 L

ARMATECH PLUS to niezwykle wytrzymały, odporny na przebicie, rozdarcie i przetarcie materiał syntwtyczny stosowany w plecakach i torbach Jack Wolfskin. Za sprawą gęstego splotu charakteryzuje się wysoką nienasiąkliwością, jest także odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu z czasem nie zmienia swojej barwy.

Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak dla dzieci LITTLE ORI night blue
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.