Plecak do biegania CROSSTRAIL 6 ebony

SKU
2006431-6230

System jest niezwykle praktyczny a jego odpowiednia konstrukcja sprawia, że ustnik znajduje się zawsze w odpowiednim miejscu. Dodatkowo, zintegrowany w wyściółce na plecach wskaźnik poziomu pomaga kontrolować ilość dostarczanego płynu. Plecak posiada kieszonki w pasku, idealne do przechowywania niezbędnych drobiazgów.

CROSSTRAIL 6 to również plecak niezwykle wygodny, za sprawą lekkiego systemu nośnego. Odpowiednie przyleganie do ciała, brak krępowania ruchów i właściwa wentylacja sprawiają, że nawet w upalne dni, ćwiczenia na świeżym powietrzu są przyjemnością.

Dla kogo stworzono ten plecak? Zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów sportów outdoorowych.


Informacje dodatkowe:

  • elementy odblaskowe
  • FLEXCONTACT: całkowicie przylegający do ciała system nośny gwarantujący najlepszą kontrolę obciążenia i swobodę ruchów
  • HEXAGON 70D: bardzo lekka, bardzo stabilna, miękka w dotyku, pokryta nieprzemakalną powłoką tkanina o strukturze plastra miodu (materiał główny i spód)
  • komora główna z trzema kieszeniami wewnętrznymi (wraz z miejscem na zbiornik systemu umożliwiającego picie w drodze), kieszeń przednia, 2 kieszenie na paskach na ramiona
  • regulowany i odpinany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
  • wraz z systemem umożliwiającym picie w drodze HYDRATION SYSTEM 2.0
  • zaczep do mocowania lampki LED
Szczegóły
Materiał dna HEXAGON 70D (100% poliamid)
Materiał korpusu HEXAGON 70D (100% poliamid)
System nośny FLEXCONTACT
Technologie FLEXCONTACT, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 40 x 20 x 13 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 380 + 210 g
Kolor ebony
Pojemność 6 L

FLEXCONTACT to system nośny opracowany przez firme Jack Wolfskin dla plecaków wspinaczkowych i górskich. Plecy systemu sa formowane termicznie w kształt przylegający do ciała, z uwzględnieniem przestrzeni (kanałów) wentylacyjnych. System FLEXCONTACT zapewnia optymalną kontrolę obciążenia i doskonałą swobodę ruchów w terenie wysokogórskim – zarówno latem, jak i zimą. Dzięki wyjmowanej płycie tylnej i odpinanemu pasowi biodrowemu plecak do dużych obciążeń można zmienić lekki plecak na wspinaczke lub wyprawy z niewielkim ekwipunkiem.

Zalety systemu FLEXCONTACT:

  • formowany termicznie, przylegający do ciała system
  • optymalna kontrola obciążenia
  • najlepsza swoboda ruchów

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak do biegania CROSSTRAIL 6 ebony
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.