Plecak dziecięcy KIDS EXPLORER 16 desert rose

Od 219,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2008241-2072

Dla wielu dzieci pierwsze wyjście na wędrówkę musi być w pełnym rynsztunku, również z plecakiem na plecach. Tu wkracza podróżniczy KIDS EXPLORER 16, który ma wszystko, czego mali poszukiwacze przygód potrzebują na swojej pierwszej całodniowej wyprawie.

Rodzinna wędrówka wiąże się z postojami i piknikowaniem po drodze. Właśnie na taką sytuację KIDS EXPLORER 16 wyposażono w matę do siedzenia, dzięki której przerwy będą wyjątkowo wygodne. W dużej komorze głównej plecaka jest wystarczająco dużo miejsca na prowiant, kurtkę przeciwdeszczową i ulubionego pluszaka. Dzięki troczkowi oraz zatrzaskowej klamerce wszystkie rzeczy są optymalnie zabezpieczone, a mimo to łatwo je wyjąć.

Bidon pasuje perfekcyjnie do jednej z dwóch praktycznych, zewnętrznych kieszeni z siatki, w kieszeni przedniej jest miejsce na zebrane skarby i inne drobne przedmioty. Rzeczy wartościowe są dobrze schowane w kieszeni w pokrywie i wciąż szybko dostępne. Dzięki temu dzieci będą perfekcyjnie wyposażone na następną wędrówkę.


Informacje dodatkowe:

  • regulowane szelki
  • powierzchnia przylegająca do pleców, paski na ramiona, tył i uchwyt wyjątkowo komfortowo wyściełane
  • regulowany i odpinany pas piersiowy
  • elementy odblaskowe
  • tabliczka na dane właściciela z szablonem do rysowania i linijką
  • komora główna z komorą wewnętrzną na wyjmowaną matę do siedzenia, komora w klapie, kieszeń przednia z haczykiem na klucze, 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Materiał korpusu ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Technologie ARMATECH Plus, bluesign™, 100% PFC FREE
Waga 570g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 41 x 22 x 20 cm
Pojemność 16 L

ARMATECH PLUS - ekstremalnie odporny na zniszczenie, przetarcia i rozdarcia mocny materiał poliestrowy, używany przez firmę Jack Wolfskin do wytwarzania plecaków wyprawowych i miejskich oraz toreb i akcesoriów podróżnych. ARMATECH PLUS charakteryzuje się również wysoką wodoodpornością. To materiał, na który promieniowanie UV nie ma dużego wpływu, dzięki czemu nie zmienia barwy.

Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak dziecięcy KIDS EXPLORER 16 desert rose
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.