Plecak HALO 12 PACK aurora grey

Gdy wybierając się w drogę na łono natury, chce się zabrać tylko to, co najważniejsze, a jednocześnie lubi się sportowy i lekki styl. Warto mieć wtedy HALO 12. Ten mały plecak na jeden dzień został opracowany na wyprawy rowerowe, a do tego jest idealnym rozwiązaniem na co dzień.
SKU
2007761-8023

Gdy wybierając się w drogę na łono natury, chce się zabrać tylko to, co najważniejsze, a jednocześnie lubi się sportowy i lekki styl. Warto mieć wtedy HALO 12. Ten mały plecak na jeden dzień został opracowany na wyprawy rowerowe, a do tego jest idealnym rozwiązaniem na co dzień.

Inspiracją do stworzenia serii HALO była norweska wyspa Senja – mekka miłośników zorzy polarnej. Intensywne, przechodzące jeden w drugi kolory przypominają ten spektakl natury. W komorze głównej najmniejszego modelu – HALO 12 – znajduje się kieszeń na zbiornik systemu umożliwiającego picie w drodze, z przodu natomiast miała kieszeń. Na wyprawach rowerowych bardzo przydaje się zaczep do mocowania lampki LED.

Plecaki z serii HALO wyposażone są ponadto w elastyczny system nośny ACS TIGHT, który zapewnia dużą swobodę ruchów. Ponieważ plecak bardzo dobrze przylega do ciała, można mieć nad nim zawsze pełną kontrolę – także podczas bardzo szybkiego marszu. Centralny kanał wentylacyjny oraz przepuszczająca powietrze wyściółka na plecach przez cały czas zapewniają delikatne chłodzenie pleców.


Informacje dodatkowe:

  • ACS TIGHT: elastyczny, całkowicie przylegający do ciała system nośny zapewniający doskonałą wentylację
  • DIAMOND RIPSTOP 300D: wytrzymała tkanina poliestrowa o strukturze rombów
  • elementy do zamocowania systemu umożliwiającego picie w drodze (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
  • elementy odblaskowe
  • komora główna z kieszenią wewnętrzną (jednocześnie miejsce na zbiornik systemu umożliwiającego picie w drodze), kieszeń przednia z karabińczykiem na klucze, 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne
  • regulowany i odpinany pas na brzuch
  • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
  • zaczep do mocowania lampki LED
  • zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kieszeni na spodzie
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna DIAMOND RIPSTOP 300D (100% poliester)
Materiał korpusu DIAMOND RIPSTOP 300D (100% poliester)
System nośny ACS TIGHT
Technologie DAC
Waga 570g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 44 x 26 x 18 cm
Pojemnosc 12 L

DAC - wiodący producent aluminiowych stelaży i akcesoriów do namiotów. Firma DAC przy wytwarzaniu stelaży specjalizuje się we wdrażaniu innowacyjnych technologii, skutkujących przede wszystkim zwiększaniem ich trwałości oraz obniżaniem wagi. W swojej działaności DAC stosuje najwyższe standardy odpowiedzialnej produkcji, ograniczając i eliminując procesy mające negatywny wpływ na środowisko. Stelaże DAC wykorzystywane są w namiotach kluczowych producentów sprzętu outdoorowego (Jack Wolfskin, The North Face, MSR, Black Diamond i innych).

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Brak wpisów

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.