Plecak miejski CARIBOO North Atlantic

Od 179,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2009971_1159

Codziennie przemierzanie uliczek kampusu uniwersyteckiego czy pokonywanie drogi z przystanku do pracy nie może obyć się bez wygodnego i estetycznego plecaka, który pomieści najważniejsze przedmioty i dokumenty. Prosta linia i praktyczny rozkład kieszeni w CARIBOO, sprawiają, że jest to idealny plecak do miasta, a solidny i odporny na przetarcia materiał gwarantuje bardzo długą żywotność.

Do dyspozycji jest tu 16 litrów, które można wykorzystać za pomocą głównej prostokątnej komory, małej kieszonki z przodu i dwóch kieszeni bocznych, mieszczących np. kubek termiczny. Dla zwiększenia wygody plecy są wyściełane pianką. Niewielka pojemność CARIBOO wiąże się też z jego niewielkim rozmiarem, dzięki czemu będzie prezentował się bardzo dobrze również na plecach niższych i drobniejszych osób. Jak na model miejski przystało, nie ma tu pasów biodrowych i piersiowych, które w codziennym użytkowaniu byłyby tylko przeszkodą.

Produkcja plecaka CARIBOO spełnia rygorystyczne wymogi środowiskowe, czego potwierdzeniem są certyfikaty BLUESIGN® i GRÜNER KNOPF.


Informacje dodatkowe:

  • regulowane paski na ramiona
  • wyściełany tył
  • komora główna, kieszeń przednia z zamkiem błyskawicznym, kieszeń boczna
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
Szczegóły
Materiał dna ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Materiał korpusu ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
System nośny ADJUSTABLE SHOULDER HARNESS
Technologie ARMATECH Plus, bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary zewnętrzne max (wys. x szer. x głęb.) 41 x 24 x 11 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 300g
Kolor producenta north atlantic
Pojemność 16 L

ARMATECH PLUS to niezwykle wytrzymały, odporny na przebicie, rozdarcie i przetarcie materiał syntwtyczny stosowany w plecakach i torbach Jack Wolfskin. Za sprawą gęstego splotu charakteryzuje się wysoką nienasiąkliwością, jest także odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu z czasem nie zmienia swojej barwy.

Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak miejski CARIBOO North Atlantic
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.