Plecak miejski ECOLOADER 12 BAG storm grey

Ocena:
100%
Od 269,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2009261-6098

Sportowa torba ECOLOADER 12 BAG jest wygodna, pojemna i w pełni ekologiczna.

Duża komora główna zmieści wszystko to, co będzie Ci potrzebne przez cały dzień. Możesz się do niej dostać, odsuwając tylko fragment dwustronnego suwaka. Dzięki tej opcji zrobisz niewielki otwór w dowolnym miejscu na całej jego długości. Najważniejsze rzeczy schowasz w tylnej kieszeni zamykanej na suwak. Jest ukryta, więc Twoje dokumenty, pieniądze i klucze do domu będą bezpieczne.

ECOLOADER 12 to torba, która ma prawo nazywać się ekologiczną. Poliester, którego użyto do jej wytworzenia, w całości został pozyskany w drodze recyklingu. Obrazowo rzecz ujmując, jedna torba to przetworzonych siedem plastikowych butelek.

Pianka, która wzmacnia pasek torby, jest miękka i dobrze amortyzuje drgania, bo wyłożono ją masą zrobioną z alg morskich. To jeden z lepiej odnawialnych surowców i używanie go nie degraduje środowiska.

Pozostaje kwestia użycia wody. Przy produkcji torby ECOLOADER 12 cała użyta woda zostaje oczyszczona i wprowadzona do obiegu jako pitna. Jedna torba to aż 35 litrów wody, która nie trafia do odpływu.


Informacje dodatkowe:

  • wyściełany pasek na ramię
  • wyściełany tył
  • otwierany w 4 kierunkach zamek błyskawiczny pozwalający na dostęp z różnych stron
  • komora główna z kieszenią wewnętrzną, bezpieczna kieszeń z tyłu
  • DIAMOND CROSS 300D RE: wytrzymała, pochodząca w 100% z recyklingu tkanina poliestrowa o strukturze rombów
Szczegóły
Materiał dna DIAMOND CROSS 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Materiał korpusu DIAMOND CROSS 300D RE (100% poliester z recyklingu)
System nośny SLING
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, 100% PFC FREE, RECYCLED POLYESTER
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 36 x 21 x 16 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 350g
Pojemność 12 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

  • najlepsza wentylacja
  • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
  • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak miejski ECOLOADER 12 BAG storm grey
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.