Plecak miejski ECOLOADER 12 BAG wild brier

Ocena:
100%
Cena 269,99 zł Od 215,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2009261_3017

Sportowa torba ECOLOADER 12 BAG jest wygodna, pojemna i w pełni ekologiczna.

Duża komora główna zmieści wszystko to, co będzie Ci potrzebne przez cały dzień. Możesz się do niej dostać, odsuwając tylko fragment dwustronnego suwaka. Dzięki tej opcji zrobisz niewielki otwór w dowolnym miejscu na całej jego długości. Najważniejsze rzeczy schowasz w tylnej kieszeni zamykanej na suwak. Jest ukryta, więc Twoje dokumenty, pieniądze i klucze do domu będą bezpieczne.

ECOLOADER 12 to torba, która ma prawo nazywać się ekologiczną. Poliester, którego użyto do jej wytworzenia, w całości został pozyskany w drodze recyklingu. Obrazowo rzecz ujmując, jedna torba to przetworzonych siedem plastikowych butelek.

Pianka, która wzmacnia pasek torby, jest miękka i dobrze amortyzuje drgania, bo wyłożono ją masą zrobioną z alg morskich. To jeden z lepiej odnawialnych surowców i używanie go nie degraduje środowiska.

Pozostaje kwestia użycia wody. Przy produkcji torby ECOLOADER 12 cała użyta woda zostaje oczyszczona i wprowadzona do obiegu jako pitna. Jedna torba to aż 35 litrów wody, która nie trafia do odpływu.


Informacje dodatkowe:

  • wyściełany pasek na ramię
  • wyściełany tył
  • otwierany w 4 kierunkach zamek błyskawiczny pozwalający na dostęp z różnych stron
  • komora główna z kieszenią wewnętrzną, bezpieczna kieszeń z tyłu
  • DIAMOND CROSS 300D RE: wytrzymała, pochodząca w 100% z recyklingu tkanina poliestrowa o strukturze rombów
Szczegóły
Materiał dna DIAMOND CROSS 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Materiał korpusu DIAMOND CROSS 300D RE (100% poliester z recyklingu)
System nośny SLING
Technologie ACS - Air Control System Classic, bluesign™, 100% PFC FREE, RECYCLED POLYESTER
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 36 x 21 x 16 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 350g
Kolor wild brier
Pojemność 12 L

ACS CLASSIC (Air Control System) to najlepiej wentylowany system nośny w kolekcji Jack Wolfskin. Jego konstrukcja opiera się na zastosowaniu wygiętego stelaża i siatki dystansowej tworzącej pustą przestrzeń pomiędzy plecami a plecakiem, w której swobodnie krąży powietrze, dzięki czemu ciepło i wilgoć mogą być wydajnie odprowadzane. ACS CLASSIC zaprojektowano do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej, bez względu na porę roku.

Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak miejski ECOLOADER 12 BAG wild brier
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.