Plecak ORBIT 36 PACK phantom

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2006791-6350

Plecak górski ORBIT 36 PACK to dość duży plecak produkcji Jack Wolfskin, przeznaczony do działalności w górach i nie tylko tam - sprawdzi się także podczas pieszych rajdów na nizinach czy też pagórkach Kaszub. Plecak dostosowany jest do wypadów wymagających aktywnego wysiłku fizycznego, jest wyposażony w doskonałą wentylację pleców, a jego konstrukcja pozwala na wygodne załadowanie do wnętrza całego ekwipunku, koniecznego przy kilkudniowej wyprawie. ORBIT 36 PACK wyposażono w innowacyjny system nośny Jack Wolfskin ACS (Air Control System). To system, którego konstrukcja przylega do ciała, przez co zapewnia swobodę ruchów podczas marszu oraz pełną kontrolę nad plecakiem, nawet podczas dynamicznej wspinaczki. System można dokładnie dopasować do użytkownika. Dzięki siatkowej przestrzeni, odsuwającej korpus plecaka od ciała wędrowca jego plecy są chłodzone nawet na ostrym podejściu. W plecaku ORBIT 36 PACK znajdziemy klasyczne elementy wyposażenia plecaków Jack Wolfskin, zapewniające komfort marszu i wygodę użytkowania. W pasie biodrowym znajdują się dwie kieszenie - kieszeń na smartfona lub odbiornik GPS oraz rozpinana kieszeń na bidon. Dwie komory - główna i dolna - pozwolą na spakowanie całego ekwipunku. Plecak posiada uchwyty na kije trekkingowe do ich transportu np. w pociągu do Zakopanego. ORBIT 36 PACK jest dostosowany do systemu HYDRATION, posiada kieszeń na zbiornik, wyprowadzenie wężyka oraz zaczepy na pasach nośnych. Po umieszczeniu bukłaka wewnątrz plecaka użytkownik będzie miał niezbędne nawodnienie w zasięgu ręki.


Informacje dodatkowe:

 • CROSS RIP 210D: bardzo lekka, mocna i wytrzymała na rozdarcia tkanina ze wzmacniającymi nićmi (materiał główny i spód)
 • DELRIN: materiał odporny na obciążenia dynamiczne (stelaż)
 • duża komora główna z kieszenią wewnętrzną (jednocześnie miejsce na zbiornik systemu umożliwiającego picie w drodze), komora dolna, kieszeń przednia, komora w klapie z karabińczykiem na klucze, 2 elastyczne zewnętrzne kieszenie siatkowe, kieszeń w pasie biodrowym, rozkładany uchwyt na butelki
 • elementy do zamocowania systemu umożliwiającego picie w drodze (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • elementy odblaskowe
 • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • system kompresji po bokach
 • system nośny ACS: elastyczny, klasyczny system nośny zapewniający efektywną wentylację pleców dzięki zastosowaniu materiału siatkowego, który tworzy odstęp między plecami a plecakiem, ze specjalnie uformowanymi, ergonomicznymi paskami na ramiona
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych
 • zintegrowany w kieszeni na spodzie pokrowiec przeciwdeszczowy
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna CROSS RIP 210D (100% poliamid)
Materiał korpusu CROSS RIP 210D (100% poliamid)
Stelaż DELRIN (100% acetal)
System nośny ACS, regulacja w zakresie S-M
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, 100% PFC FREE
Waga 1260g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 69 x 26 x 33 cm
Pojemność 36 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

 • najlepsza wentylacja
 • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
 • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak ORBIT 36 PACK phantom
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.