Plecak ROAD KID 20 PACK granite

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2005431-4690
Nie rozstajesz się ze swoim notebookiem ale zabranie go do pracy a już nie wspominając o podróży jest trudne? Nie z naszym plecakiem Road Kid 20 Pack – świetne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i nieumiejących rozstać się z podstawowymi gadżetami nawet podczas krótkich podróży. Co możemy Ci powiedzieć o Road Kid 20 Pack? To rozwiązanie dla osób, które chcą na co dzień bądź podczas krótkich wycieczek mieć przy sobie niezbędne rzeczy i gadżety. Dzięki Road Kid 20 Pack będziesz mieć ze sobą wszystko to co potrzebne i niezbędne.Road Kid 20 Pack toelement kolekcji THE FRONTIER, która powstała w ramach inspiracji tzw. pracownikami hobo tj. pracownikami sezonowymi w Ameryce Północnej. Pracownicy Ci bowiem musieli mieć przy sobie niezbędne, aczkolwiek niezbyt duże wyposażenie, które pozwoliłoby im na podróżowanie przez cały kraj celem wykonywania dorywczych prac. Dla kogo plecak? Dla osób uwielbiających mieć wszystko pod ręką podczas miejskiego życia jak i tych, planujących krótkie wycieczki w nieznane.


Informacje dodatkowe:

  • komora główna, kieszeń na notebooka 14" (35 × 25 × 3,5 cm), 2 kieszenie przednie z zamkiem błyskawicznym (jedna wyposażona w ORGANIZER), 2 kieszenie boczne
  • lista marzeń i mapa świata jako inspiracja do podróży
  • ORGANIZER: małe przegródki i kieszenie otwarte na drobne akcesoria, haczyk na klucze
  • ROCKTECH 1200D: bardzo wytrzymała, wytrzymała na ścieranie tkanina przypominająca bawełnę (nieprzemakalność: 2000 mm słupa wody)
  • SNUGGLE UP: wygodny system nośny z szerokimi pasami nośnymi, równomiernie rozkładający ciężar
  • wytrzymały uchwyt
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna ROCKTECH 1200D (100% poliester)
Materiał korpusu ROCKTECH 1200D (100% poliester)
System nośny SNUGGLE UP
Technologie 100% PFC FREE
Waga 820g
Pojemność 20 L

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak ROAD KID 20 PACK granite
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.