Plecak trekkingowy HIGHLAND TRAIL XT 60 phantom

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2003842-6350

Im dłuższa wędrówka, tym lepiej należy się przygotować i wyposażyć. Aby bezpiecznie i komfortowo chłonąć piękno natury, warto mieć ze sobą wygodny i pojemny plecak. Godny polecenia jest 60-litrowy, plecak turystyczny Highland Trail XT 60, największy w tej kolekcji marki Jack Wolfskin. Do najważniejszych atutów należą między innymi: stelaż aluminiowy z materiału Aluminium Honey Comb oraz wytrzymała tkanina Cross Rip 280D i Cross Rip 300D. Jeśli chcesz, możesz zamocować w plecaku system umożliwiający picie w trakcie wędrówki. Dla wygody uwzględniono także haczyk na klucze, miejsce na siatkę do kasku czy zaczepy na kijki trekkingowe lub czekan. Do głównej komory dostaniesz się zarówno od góry, jak i od dołu. Plecak turystyczny Highland Trail XT 60 jest także wyposażony w kieszeń na klapie, kieszeń wewnętrzną i kieszenie boczne. Pas piersiowy można regulować, a system kompresji po bokach i u dołu zwiększa wygodę w trakcie marszu. Optymalne rozłożenie ciężaru jest zasługą specjalnego systemu nośnego X-Transition. W kieszeni na spodzie znajduje się zaś zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy.


Informacje dodatkowe:

 • ALUMINIUM HONEY COMB: bardzo lekkie i odporne na odkształcenia aluminium (stelaż)
 • CROSS RIP 280D: wytrzymała na rozdarcia, lekka tkanina ze wzmacniającymi nićmi (materiał główny)
 • CROSS RIP 300D: wytrzymała na rozdarcia, lekka tkanina ze wzmacniającymi nićmi (spód)
 • elementy do zamocowania systemu umożliwiającego picie w drodze (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • elementy odblaskowe
 • haczyk na klucze
 • komora główna z dostępem z dwóch stron (z przodu i od góry), kieszeń wewnętrzna (jednocześnie miejsce na zbiornik systemu umożliwiającego picie w drodze), komora dolna, odpinana kieszeń w klapie o regulowanej wysokości z komorą wewnętrzną i karabińczykiem na klucze, kieszeń przednia z komorą wewnętrzną, duża kieszeń boczna z zamkiem błyskawicznym, 2 siatkowe kieszenie boczne, rozkładana kieszeń na butelkę
 • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • system kompresji po bokach i u dołu
 • X-TRANSITION: wygodny, lekki i regulowany system nośny z aluminiowym stelażem w kształcie litery X, zapewniający optymalne rozłożenie dużych ciężarów
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych i czekana
 • zintegrowany w kieszeni na spodzie pokrowiec przeciwdeszczowy
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna CROSS RIP 3000D (100% poliester)
Materiał korpusu CROSS RIP 280D (100% poliamid)
Stelaż ALUMINIUM HONEY COMB
System nośny X-TRANSITION, regulacja w zakresie M-XL
Technologie X-Transition, bluesign™, 100% PFC FREE
Waga 2220g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 82 x 39 x 38 cm
Pojemność 60 + 5 L

X-Transition - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla dużych plecaków wyprawowych. X-Transition zapewnia wysoki komfort użytkowania dzięki równomiernemu rozłożeniu obciążenia na ramiona i biodra oraz dobrze wyściełanym powierzchniom stykającym się z ciałem użytkownika. W systemie X-Transition dwie krzyżujące się szyny aluminiowe przenoszą obciążenie na pas biodrowy. Pasy nośne o regulowanej wysokości oraz dokładna regulacja długości systemu nośnego umożliwiają optymalne dopasowanie plecaka. Poza wersją uniwersalną dostępne są też wersje dopasowane do budowy anatomicznej i kobiet i mężczyzn. Stelaż i pas biodrowy są uformowane tak, by zapewnić swobodę ruchów także podczas marszu w trudnym terenie, z pełnym obciążeniem plecaka.

Zalety systemu X-Transition:

 • optymalny komfort noszenia
 • stabilny i równocześnie elastyczny
 • zmienna regulacja wielkości
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak trekkingowy HIGHLAND TRAIL XT 60 phantom
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.