Plecak trekkingowy KALARI KING 56 PACK black

Cena 659,99 zł Od 527,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2007701-6000

56 litrów to pojemność w sam raz na dalekie wyprawy – wielodniowe wędrówki po Andach, tak samo jak wyprawa do Peru i włóczenie od miasta do miasta wymaga zabrania wielu przedmiotów. W tym wypadku KALARI KING 56 PACK zda egzamin doskonale i pozwoli załadować wszystko do środka, a po ściągnięciu pasa biodrowego, zastosowaniu osłony systemu nośnego i pokrowca sprawdzi się doskonale również podczas podróży samolotem.

Przy tego typu plecakach, które mają towarzyszyć nam w wędrówkach i w trakcie dalekich podróży, bardzo ważna jest swoboda ruchów i dobre dopasowanie do ciała. W tym modelu wykorzystano system nośny ACS TIGHT, który jest elastyczny i dokładnie przylega do pleców. Zachowano przy tym środkowy kanał wentylacyjny, a wyściółkę uszyto z perforowanego materiału, który dodatkowo poprawia odprowadzanie wilgoci.

Plecak wyposażono w główną komorę z dostępem od góry i od dołu i w mniejszą oddzielną komorę w dolnej części. Dodatkowo znajdziemy tu sporo mniejszych kieszeni na drobniejsze przedmioty i oddzielne miejsce na bukłak z wodą. KALARI KING 56 PACK wykonana z materiałów pochodzących, przy czym produkcja była wolna od PFC.

Wszystko modele KALARI posiadają możliwość połączenia z mniejszymi plecakami KINGSTON, które można przyczepić z tyłu KALARI lub na paskach nośnych, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.


Informacje dodatkowe:

 • ACS TIGHT: elastyczny, całkowicie przylegający do ciała system nośny o regulowanej wysokości, zapewniający doskonałą wentylację
 • chowany pas biodrowy
 • DIAMOND RIPSTOP 300D RE: wytrzymała, pochodząca w 100% z recyklingu tkanina poliestrowa o strukturze rombów (materiał główny i spód)
 • elementy do zamocowania systemu umożliwiającego picie w drodze (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • komora główna z dostępem z dwóch stron (z przodu i od góry), dwie kieszenie wewnętrzne (w jednej z nich miejsce na zbiornik systemu umożliwiającego picie w drodze), kieszeń w klapie z komorą wewnętrzną, oddzielna komora dolna, elastyczna kieszeń siatkowa z przodu, elastyczna, siatkowa kieszeń boczna
 • pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • pętelki do mocowania
 • stal sprężynowa: elastyczna, wyjątkowo stabilna stal szlachetna (stelaż)
 • system kompresji po bokach
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych
 • zintegrowany w kieszeni na spodzie pokrowiec przeciwdeszczowy
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Materiał korpusu DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Stelaż SPRING STEEL + CROSSLINK PE (stal sprężynowa, polietylen)
System nośny ACS TIGHT
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, 100% PFC FREE, RECYCLED
Waga 1740g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 75 x 32 x 26 cm
Pojemność 56 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

 • najlepsza wentylacja
 • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
 • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak trekkingowy KALARI KING 56 PACK black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.