Plecak turystyczny ECOLOADER 24 PACK wild brier

Od 449,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2009251-3017

Plecak ECOLOADER 24 PACK to Twój sposób na życie w zgodzie z naturą i to dosłownie!

Plecak jest bardzo pojemny, a uniwersalny dwukierunkowy suwak pozwala otwierać go w niemal dowolnej pozycji. Do głównej kieszeni dostaniesz się z każdej strony, nie musisz rozsuwać zamka na całej klapie, by wyjąć jedną rzecz. W tylnej części plecaka znajduje się kieszeń, której na pierwszy rzut oka nie widać. Można w niej schować najcenniejsze rzeczy – portfel, klucze, telefon, bilety lotnicze itp.

Plecak ECOLOADER 24 jest wyjątkowy, bo… jest ekologiczny. Konieczność zastosowania syntetycznych komponentów jest w pełni usprawiedliwiona, ponieważ cały poliester pochodzi z recyklingu. Nosząc ten plecak, przyczyniasz się do oczyszczania planety ze śmieci.

Miękkie szelki i wyściółka na plecach to zasługa w pełni naturalnej pianki algowej, która jest surowcem odnawialnym, przy czym nie tylko jest przyjemna w noszeniu, ale też dobrze amortyzuje drgania. Stanowi uzupełnienie systemu nośnego ACS TIGHT.

I jeszcze jedna istotna informacja. Plecak został wykonany w technologii oszczędzającej wodę. Użyta woda jest oczyszczana i oddawana do użytku jako zdatna do picia. Jeden wyprodukowany plecak to 59 litrów oczyszczonej wody. Nie da się być bardziej ekologicznym.


Informacje dodatkowe:

  • ACS TIGHT: elastyczny, całkowicie przylegający do ciała system nośny zapewniający doskonałą wentylację
  • otwierany w 4 kierunkach zamek błyskawiczny pozwalający na dostęp z różnych stron
  • komora główna z kieszenią wewnętrzną, bezpieczna kieszeń z tyłu
  • zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kieszeni na spodzie
  • DIAMOND CROSS 300D RE: wytrzymała, pochodząca w 100% z recyklingu tkanina poliestrowa o strukturze rombów
Szczegóły
Materiał dna DIAMOND CROSS 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Materiał korpusu DIAMOND CROSS 300D RE (100% poliester z recyklingu)
System nośny ACS TIGHT
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, 100% PFC FREE, RECYCLED POLYESTER
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 53 x 29 x 20 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 870g
Pojemność 24 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

  • najlepsza wentylacja
  • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
  • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak turystyczny ECOLOADER 24 PACK wild brier
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.