Plecak turystyczny ECOLOADER 24 PACK Wild Brier

Od 449,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2009251_3017

Plecak ECOLOADER 24 PACK to Twój sposób na życie w zgodzie z naturą i to dosłownie!

Plecak jest bardzo pojemny, a uniwersalny dwukierunkowy suwak pozwala otwierać go w niemal dowolnej pozycji. Do głównej kieszeni dostaniesz się z każdej strony, nie musisz rozsuwać zamka na całej klapie, by wyjąć jedną rzecz. W tylnej części plecaka znajduje się kieszeń, której na pierwszy rzut oka nie widać. Można w niej schować najcenniejsze rzeczy – portfel, klucze, telefon, bilety lotnicze itp.

Plecak ECOLOADER 24 jest wyjątkowy, bo… jest ekologiczny. Konieczność zastosowania syntetycznych komponentów jest w pełni usprawiedliwiona, ponieważ cały poliester pochodzi z recyklingu. Nosząc ten plecak, przyczyniasz się do oczyszczania planety ze śmieci.

Miękkie szelki i wyściółka na plecach to zasługa w pełni naturalnej pianki algowej, która jest surowcem odnawialnym, przy czym nie tylko jest przyjemna w noszeniu, ale też dobrze amortyzuje drgania. Stanowi uzupełnienie systemu nośnego ACS TIGHT.

I jeszcze jedna istotna informacja. Plecak został wykonany w technologii oszczędzającej wodę. Użyta woda jest oczyszczana i oddawana do użytku jako zdatna do picia. Jeden wyprodukowany plecak to 59 litrów oczyszczonej wody. Nie da się być bardziej ekologicznym.


Informacje dodatkowe:

  • ACS TIGHT: elastyczny, całkowicie przylegający do ciała system nośny zapewniający doskonałą wentylację
  • otwierany w 4 kierunkach zamek błyskawiczny pozwalający na dostęp z różnych stron
  • komora główna z kieszenią wewnętrzną, bezpieczna kieszeń z tyłu
  • zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kieszeni na spodzie
  • DIAMOND CROSS 300D RE: wytrzymała, pochodząca w 100% z recyklingu tkanina poliestrowa o strukturze rombów
Szczegóły
Materiał dna DIAMOND CROSS 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Materiał korpusu DIAMOND CROSS 300D RE (100% poliester z recyklingu)
System nośny ACS TIGHT
Technologie ACS - Air Control System Classic, bluesign™, 100% PFC FREE, RECYCLED POLYESTER
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 53 x 29 x 20 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 870g
Kolor producenta wild brier
Pojemność 24 L

ACS CLASSIC (Air Control System) to najlepiej wentylowany system nośny w kolekcji Jack Wolfskin. Jego konstrukcja opiera się na zastosowaniu wygiętego stelaża i siatki dystansowej tworzącej pustą przestrzeń pomiędzy plecami a plecakiem, w której swobodnie krąży powietrze, dzięki czemu ciepło i wilgoć mogą być wydajnie odprowadzane. ACS CLASSIC zaprojektowano do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej, bez względu na porę roku.

Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak turystyczny ECOLOADER 24 PACK Wild Brier
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.