Plecak wspinaczkowy KALARI TRAIL 36 PACK RECCO Black

Od 549,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2008791_6000

Nieskończone przestrzenie przed i za Tobą… Góry, długie ścieżki, widok na wysokie trawy. Po prostu natura na wyciągnięcie dłoni. Jeśli lubisz wędrować przed siebie z plecakiem na ramionach, to koniecznie musisz przetestować KALARI TRAIL 36 PACK RECCO.

Ten sportowy model pozwala nie tylko na wygodne przechowywanie i przenoszenie bagażu, lecz przede wszystkim zwiększa Twoje bezpieczeństwo – posiada zintegrowaną płytkę RECCO, tzw. reflektor, który ułatwia lokalizację użytkownika służbom ratowniczym. System działa w większej części Alp, w Austrii, Skandynawii, Kanadzie, USA i w kilku miejscach w Polsce. 

W KALARI TRAIL 36 PACK RECCO zastosowano wyjątkowo elastyczny system nośny ACS TIGHT, pozwalający na ogromną swobodę ruchów. Dzięki niemu plecak jest lekki jak piórko przy zachowaniu dużej stabilności. Zapewnia również doskonałą wentylację, co jest przecież bardzo istotne podczas wypraw trekkingowych. Plecak przylega do ciała, nie ograniczając przepływu powietrza, co jest możliwe dzięki zastosowaniu centralnego kanału wentylacyjnego oraz perforowanej wyściółki na plecach, pasie biodrowym i paskach na ramiona. 

Ten model jest elementem kolekcji KALARI/KINGSTON, zawierającej wielofunkcyjne plecaki wykonane z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu – wybierając produkty z tej serii, dbasz także o środowisko. Sportowy design połączony został z myślą eko oraz świetną jakością. 

Wszystkie modele z serii KALARI można powiększyć, łącząc je z produktami z serii KINGSTON – tworząc w ten sposób zestaw podróżny. Mniejszy plecak zaczepia się na paskach na ramiona, z przodu większego plecaka. Jest to rozwiązanie idealne dla tych, którzy lubią wędrować na różne sposoby, bez ograniczeń.


Informacje dodatkowe:

 • ACS TIGHT: elastyczny, całkowicie przylegający do ciała system nośny zapewniający doskonałą wentylację
 • system RECCO: zintegrowany na stałe i bezobsługowy chip, umożliwiający lokalizację przez służby ratunkowe
 • pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • chowany pas biodrowy
 • możliwość mocowania kijków trekkingowych i czekana
 • system kompresji po bokach
 • komora główna z komorą wewnętrzną (jednocześnie miejsce na bukłak), komora w klapie z kieszenią wewnętrzną, oddzielna komora dolna, elastyczna kieszeń siatkowa z przodu, 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne
 • elementy do zamocowania bukłaka (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • zintegrowany w kieszeni na spodzie pokrowiec przeciwdeszczowy
 • DIAMOND RIPSTOP 300D RE: wytrzymała, pochodząca w 100% z recyklingu tkanina poliestrowa o strukturze rombów (spód, materiał główny)
 • stal sprężynowa: elastyczna, wyjątkowo stabilna stal szlachetna / CROSSLINK PE: specjalny polietylen sieciowany o wysokiej odporności na obciążenia dynamiczne i wytrzymałości na rozciąganie
Szczegóły
Materiał dna DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Materiał korpusu DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Stelaż SPRING STEEL + CROSSLINK PE (stal sprężynowa, polietylen)
System nośny ACS TIGHT, regulacja w zakresie M-L
Technologie ACS - Air Control System Classic, bluesign™, RECCO®, RECYCLED
Wymiary zewnętrzne max (wys. x szer. x głęb.) 65 x 28 x 24 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 1020g
Kolor producenta black
Pojemność 36 L

ACS CLASSIC (Air Control System) to najlepiej wentylowany system nośny w kolekcji Jack Wolfskin. Jego konstrukcja opiera się na zastosowaniu wygiętego stelaża i siatki dystansowej tworzącej pustą przestrzeń pomiędzy plecami a plecakiem, w której swobodnie krąży powietrze, dzięki czemu ciepło i wilgoć mogą być wydajnie odprowadzane. ACS CLASSIC zaprojektowano do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej, bez względu na porę roku.

Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

Recco

RECCO® to pasywny system bezpieczeństwa stosowany w górach ma całym świecie (również w Polsce). W odzieży lub ekwipunku umieszcza się płytki, tzw. reflektory, które odbijają sygnał nadawany przez detektory. W detektory RECCO® wyposażone są służby ratownicze, które w ten sposób namierzają osoby zaginione lub poszkodowane, np. po zejściu lawiny. Reflektory nie wymagają zasilania ani specjalnej pielęgnacji.

RECYCLED informuje o tym, że produkt w całości lub w części został wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak wspinaczkowy KALARI TRAIL 36 PACK RECCO Black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.