Plecak wspinaczkowy KALARI TRAIL 36 PACK RECCO black

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2008791-6000

Nieskończone przestrzenie przed i za Tobą… Góry, długie ścieżki, widok na wysokie trawy. Po prostu natura na wyciągnięcie dłoni. Jeśli lubisz wędrować przed siebie z plecakiem na ramionach, to koniecznie musisz przetestować KALARI TRAIL 36 PACK RECCO.

Ten sportowy model pozwala nie tylko na wygodne przechowywanie i przenoszenie bagażu, lecz przede wszystkim zwiększa Twoje bezpieczeństwo – posiada zintegrowaną płytkę RECCO, tzw. reflektor, który ułatwia lokalizację użytkownika służbom ratowniczym. System działa w większej części Alp, w Austrii, Skandynawii, Kanadzie, USA i w kilku miejscach w Polsce. 

W KALARI TRAIL 36 PACK RECCO zastosowano wyjątkowo elastyczny system nośny ACS TIGHT, pozwalający na ogromną swobodę ruchów. Dzięki niemu plecak jest lekki jak piórko przy zachowaniu dużej stabilności. Zapewnia również doskonałą wentylację, co jest przecież bardzo istotne podczas wypraw trekkingowych. Plecak przylega do ciała, nie ograniczając przepływu powietrza, co jest możliwe dzięki zastosowaniu centralnego kanału wentylacyjnego oraz perforowanej wyściółki na plecach, pasie biodrowym i paskach na ramiona. 

Ten model jest elementem kolekcji KALARI/KINGSTON, zawierającej wielofunkcyjne plecaki wykonane z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu – wybierając produkty z tej serii, dbasz także o środowisko. Sportowy design połączony został z myślą eko oraz świetną jakością. 

Wszystkie modele z serii KALARI można powiększyć, łącząc je z produktami z serii KINGSTON – tworząc w ten sposób zestaw podróżny. Mniejszy plecak zaczepia się na paskach na ramiona, z przodu większego plecaka. Jest to rozwiązanie idealne dla tych, którzy lubią wędrować na różne sposoby, bez ograniczeń.


Informacje dodatkowe:

 • ACS TIGHT: elastyczny, całkowicie przylegający do ciała system nośny zapewniający doskonałą wentylację
 • system RECCO: zintegrowany na stałe i bezobsługowy chip, umożliwiający lokalizację przez służby ratunkowe
 • pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • chowany pas biodrowy
 • możliwość mocowania kijków trekkingowych i czekana
 • system kompresji po bokach
 • komora główna z komorą wewnętrzną (jednocześnie miejsce na bukłak), komora w klapie z kieszenią wewnętrzną, oddzielna komora dolna, elastyczna kieszeń siatkowa z przodu, 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne
 • elementy do zamocowania bukłaka (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • zintegrowany w kieszeni na spodzie pokrowiec przeciwdeszczowy
 • DIAMOND RIPSTOP 300D RE: wytrzymała, pochodząca w 100% z recyklingu tkanina poliestrowa o strukturze rombów (spód, materiał główny)
 • stal sprężynowa: elastyczna, wyjątkowo stabilna stal szlachetna / CROSSLINK PE: specjalny polietylen sieciowany o wysokiej odporności na obciążenia dynamiczne i wytrzymałości na rozciąganie
Szczegóły
Materiał dna DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Materiał korpusu DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Stelaż SPRING STEEL + CROSSLINK PE (stal sprężynowa, polietylen)
System nośny ACS TIGHT, regulacja w zakresie M-L
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, RECCO®, RECYCLED
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 65 x 28 x 24 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 1020g
Pojemność 36 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

 • najlepsza wentylacja
 • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
 • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Recco

RECCO® to marka światowego systemu wyszukiwania zaginionych osób. System Recco® stosowany jest w odzieży, plecakach, kaskach, uprzężach, a także ochraniaczach czy zegarkach. Do jego działania nie jest konieczne zasilanie, sam reflektor składa się z diody i anteny. Reflektory nie zużywają się, nie trzeba ich także wymieniać – wymiana jest konieczna wyłącznie w przypadku mechanicznego uszkodzenia. Odzież i sprzęt z systemem Recco® polecany jest szczególnie dla osób wybierających takie aktywności jak: trekking, sporty zimowe, górska wspinaczka czy sporty wodne.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak wspinaczkowy KALARI TRAIL 36 PACK RECCO black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.