Plecak wspinaczkowy ORBIT 32 PACK RECCO black

Ocena:
90%
Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2008871-6000

Nie są ci obce wielokilometrowe marsze, nie straszna ci samotność w górach, trekking to twój żywioł? Na pewno wiesz, że do długiej marszruty musisz być dobrze przygotowany. Prawdziwy turysta wie, że pewne rzeczy po prostu musi mieć ze sobą zawsze, a szczególnie w górach. Dlatego ORBIT 32 PACK RECCO ma aż 32 litry pojemności. To mniej więcej tyle, ile ma nieduża walizka. Tyle, że ten plecak jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny. Pojemna komora główna to miejsce na zapasowe jedzenie i picie, a także na bidon, z którego można pić, nie przerywając wędrówki. Równie pojemna jest komora dolna, gdzie zmieścisz zapasowe i ciepłe ubranie.

To nie koniec niespodzianek. Są jeszcze dwie kieszenie. Jedna, bardzo pojemna i wygodna w klapie, druga nieduża w przedniej części plecaka. W obu chowa się to wszystko, co chciałoby się móc wyjąć bez żmudnego rozpinania plecaka. A to, co powinno być pod ręką dosłownie w każdej sekundzie, najlepiej schować w kieszeniach wszytych w pas biodrowy. Tu możesz włożyć na przykład telefon. Przyda się nie tylko, gdy zechcesz zadzwonić, ale także zrobić zdjęcie.

Plecy plecaka wyłożone są miękką wyściółką z siatki, która doskonale przepuszcza powietrze. Dzięki temu nawet ciężki plecak nie przylega bezpośrednio do pleców i nie ogrzewa ich, cyrkulacja powietrza trwa cały czas i zapewnia przyjemny chłód na plecach.

Ale tym, co sprawia, że ORBIT 32 PACK RECCO jest niezrównany, jest wbudowany reflektor RECCO. Dzięki niemu zostaniesz bez problemu odnaleziony, gdy przydarzy Ci się trudna sytuacja. System namierzania RECCO działa w Austrii, Kanadzie, USA, Skandynawii, w niektórych partiach Alp i najpopularniejszych regionach górskich w Polsce. Aby z niego skorzystać, nie musisz się nigdzie rejestrować. System RECCO umożliwia odnalezienie zbłąkanego turysty nie tylko w dzień, ale także w nocy.


Informacje dodatkowe:

 • ACS: elastyczny, klasyczny system nośny zapewniający efektywną wentylację pleców dzięki zastosowaniu materiału siatkowego, który tworzy odstęp między plecami a plecakiem, ze specjalnie uformowanymi, ergonomicznymi paskami na ramiona
 • system RECCO: zintegrowany na stałe i bezobsługowy chip, umożliwiający lokalizację przez służby ratunkowe
 • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • regulowany pas biodrowy
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych
 • system kompresji po bokach
 • duża komora główna z kieszenią wewnętrzną (jednocześnie miejsce na bukłak), komora w spodzie, kieszeń przednia, przegroda w klapie z kieszenią wewnętrzną i karabińczykiem na klucze, 2 elastyczne kieszenie zewnętrzne z siatki, kieszeń w pasie biodrowym, rozkładany uchwyt na butelki
 • elementy do zamocowania bukłaka (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kieszeni na spodzie
 • CROSS RIP 210D: bardzo lekka, mocna i wytrzymała na rozdarcia tkanina ze wzmacniającymi nićmi (materiał główny i spód)
 • DELRIN: materiał odporny na obciążenia dynamiczne (stelaż)
Szczegóły
Materiał dna CROSS RIP 210D (100% poliamid)
Materiał korpusu CROSS RIP 210D (100% poliamid)
Stelaż DELRIN (100% acetal)
System nośny ACS (długość pleców S-M)
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, RECCO®, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 62 x 26 x 32 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 1220g
Pojemność 32 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

 • najlepsza wentylacja
 • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
 • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Recco

RECCO® to marka światowego systemu wyszukiwania zaginionych osób. System Recco® stosowany jest w odzieży, plecakach, kaskach, uprzężach, a także ochraniaczach czy zegarkach. Do jego działania nie jest konieczne zasilanie, sam reflektor składa się z diody i anteny. Reflektory nie zużywają się, nie trzeba ich także wymieniać – wymiana jest konieczna wyłącznie w przypadku mechanicznego uszkodzenia. Odzież i sprzęt z systemem Recco® polecany jest szczególnie dla osób wybierających takie aktywności jak: trekking, sporty zimowe, górska wspinaczka czy sporty wodne.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak wspinaczkowy ORBIT 32 PACK RECCO black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.