Plecak wspinaczkowy ORBIT 34 PACK RECCO black

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2008861-6000

Uniwersalny plecak do wędrówki po górach, czyli właściwie jaki? To taki, w którym zmieścisz wszystko, co niezbędne, który ma dobrze przemyślany rozkład kieszeni, wygodne szelki, dobrą wentylację na plecach i przy tym dba o twoje bezpieczeństwo. To ostatnie może wydawać się niemożliwe, a jednak to prawda.

Jeśli właśnie stoisz przed koniecznością kupna plecaka, nie musisz dalej szukać. ORBIT PACK 34 RECCO jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Wyposażony jest w specjalny, wbudowany chip RECCO, który pozwoli na zlokalizowanie Cię w awaryjnej sytuacji, nawet gdy zapadnie zmrok. System RECCO jest coraz bardziej popularny na obu półkulach kuli ziemskiej. Obecnie działa na obszarze Kanady, USA, Skandynawii, Austrii i w niektórych partiach Alp. Skorzystanie z systemu nie wymaga wcześniejszej rejestracji, wystarczy, że znajdziesz się w zasięgu lokalizatorów służb ratunkowych.

Tym, co najbardziej zachwyca w plecaku ORBIT PACK 34 RECCO, jest jego bardzo duża pojemność. W przepastnej komorze głównej znajdzie się miejsce na zapasową ciepłą odzież, niezbędną w wyższych partiach gór, suchy prowiant i napoje, także na zestaw do picia bez przerywania marszruty. Do twojej dyspozycji są też cztery inne kieszenie, jedna mała w przedniej części plecaka, jedna duża i wygodna w klapie oraz dwie wszyte w pas biodrowy. Tu warto zauważyć, że prawa kieszeń jest przystosowana do wygodnego noszenia bidonu. Wystarczy wyciągnąć elastyczną siatkę i skorzystać z gumowej obejmy, by poręcznie i stabilnie umieścić bidon w tymczasowej kieszeni.

Nawet jeśli twój plecak będzie ciężki, nie musisz się martwić, że się spocisz. Jego tylna część wyłożona jest specjalnym przepuszczającym powietrze materiałem. Dzięki temu powietrze swobodnie krąży między plecakiem a plecami, zapewniając przyjemne chłodzenie.


Informacje dodatkowe:

 • ACS: elastyczny, klasyczny system nośny zapewniający efektywną wentylację pleców dzięki zastosowaniu materiału siatkowego, który tworzy odstęp między plecami a plecakiem, ze specjalnie uformowanymi, ergonomicznymi paskami na ramiona
 • system RECCO: zintegrowany na stałe i bezobsługowy chip, umożliwiający lokalizację przez służby ratunkowe
 • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • regulowany pas biodrowy
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych
 • system kompresji po bokach
 • duża komora główna z kieszenią wewnętrzną (jednocześnie miejsce na bukłak), komora w spodzie, kieszeń przednia, przegroda w klapie z kieszenią wewnętrzną i karabińczykiem na klucze, 2 elastyczne kieszenie zewnętrzne z siatki, kieszeń w pasie biodrowym, rozkładany uchwyt na butelki
 • elementy do zamocowania bukłaka (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kieszeni na spodzie
 • CROSS RIP 210D: bardzo lekka, mocna i wytrzymała na rozdarcia tkanina ze wzmacniającymi nićmi (materiał główny i spód)
 • DELRIN: materiał odporny na obciążenia dynamiczne (stelaż)
Szczegóły
Materiał dna CROSS RIP 210D (100% poliamid)
Materiał korpusu CROSS RIP 210D (100% poliamid)
Stelaż DELRIN (100% acetal)
System nośny ACS, (długość pleców M-L)
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, RECCO®, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 69 x 26 x 32 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 1240g
Pojemność 34 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

 • najlepsza wentylacja
 • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
 • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Recco

RECCO® to marka światowego systemu wyszukiwania zaginionych osób. System Recco® stosowany jest w odzieży, plecakach, kaskach, uprzężach, a także ochraniaczach czy zegarkach. Do jego działania nie jest konieczne zasilanie, sam reflektor składa się z diody i anteny. Reflektory nie zużywają się, nie trzeba ich także wymieniać – wymiana jest konieczna wyłącznie w przypadku mechanicznego uszkodzenia. Odzież i sprzęt z systemem Recco® polecany jest szczególnie dla osób wybierających takie aktywności jak: trekking, sporty zimowe, górska wspinaczka czy sporty wodne.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak wspinaczkowy ORBIT 34 PACK RECCO black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.