Plecak wycieczkowy HELIX 20 PACK electric blue

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2007441-1062

Zarzuć plecak na plecy i ruszaj w nieznane. Bez względu na to, czy Twoja wędrówka jest spontaniczna czy starannie zaplanowana jednokomorowy plecak na wędrówki HELIX 20 powinien Ci towarzyszyć.

Już na pierwszy rzut oka docenisz jego prosty design, który skrywa w sobie liczne niespodzianki. Komora główna jest obszerna a jej pojemność wynosi 20 litrów. Do środka spakujesz wszystko, czego potrzebujesz na wycieczce, a to, co się nie zmieści włożysz do kieszeni zewnętrznych — przedniej lub bocznych z siatki. Plecak na także zaczepy do mocowania kijów trekkingowych.

Noszenie plecaka nie powinno być źródłem dyskomfortu. Dlatego HELIX 20 wyposażono w system nośny z bardzo dobrą wentylacją. Przylegająca siatka zapewnia stały dopływ świeżego powietrza, nawet gdy maszerujesz w wysokich temperaturach i na znacznych wysokościach.

CROSS RIP 300D — gęsto tkany materiał bez PFC jest odporny na ścieranie, rozdarcia i obciążenia dynamiczne. W zestawie znajdziesz oryginalny pokrowiec przeciwdeszczowy.


Informacje dodatkowe:

 • ACS: elastyczny, klasyczny system nośny zapewniający efektywną wentylację pleców dzięki zastosowaniu materiału siatkowego, który tworzy odstęp między plecami a plecakiem, ze specjalnie uformowanymi, ergonomicznymi paskami na ramiona
 • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych
 • system kompresji po bokach
 • zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kieszeni na spodzie
 • komora główna, kieszeń przednia, 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne
 • CROSS RIP 300D: wytrzymała na rozdarcia, lekka tkanina ze wzmacniającymi nićmi (worek i spód)
 • DELRIN: materiał odporny na obciążenia dynamiczne (stelaż)
Szczegóły
Materiał dna CROSS RIP 300D (100% poliester)
Materiał korpusu CROSS RIP 300D (100% poliester)
Stelaż DELRIN (100% acetal)
System nośny ACS (długość pleców S-M)
Technologie ACS - Air Control System, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 51 x 26 x 20 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 1000g
Pojemność 20 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

 • najlepsza wentylacja
 • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
 • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak wycieczkowy HELIX 20 PACK electric blue
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.