Plecak wycieczkowy KALARI TRAIL 36 PACK dark spruce

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2007621-4065

Miejski gwar czy sielska cisza? Otoczony drapaczami chmur lub szumiącymi drzewami możesz przemieszczać się w miejsca, które naprawdę lubisz. A może dzielisz urlop na zwiedzanie i wypoczynek? Sportowy plecak na lekki trekking i kilkudniowe wędrówki  dotrzyma Ci kroku w każdym z tych miejsc.

Jego pojemność to 36 litrów, wystarczająca, aby zabrać odzież na zmianę, kosmetyki i energetyzujące przekąski. Nie obawiaj się maksymalnie zapakować plecaka — elastyczny, bardzo dobrze wentylowany system nośny i niewielka waga sprawiają, że KALARI TRAIL 36 PACK idealnie przylega do pleców, nie powodując dyskomfortu.

Plecak ma elementy do zamocowania systemu umożliwiającego picie w drodze (doprowadzenie i mocowanie wężyka). Materiały główne pochodzące w 100% z recyklingu, bez PFC są solidne i ochronią transportowaną zawartość w każdych warunkach. Zmieścisz ją nie tylko go komory głównej, ale też elastycznej kieszeni siatkowej z przodu oraz po bokach.

Ogromną zaletą jest możliwość połączenia tego modelu z większym plecakiem, dzięki zaczepom mocowania plecaków na jeden dzień KINGSTON.

 

Informacje dodatkowe:

 • ACS TIGHT: elastyczny, całkowicie przylegający do ciała system nośny zapewniający doskonałą wentylację
 • pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • chowany pas biodrowy
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych
 • system kompresji po bokach
 • komora główna z kieszenią wewnętrzną (jednocześnie miejsce na bukłak), kieszeń w klapie z komorą wewnętrzną, oddzielna komora dolna, elastyczna kieszeń siatkowa z przodu, 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne
 • elementy do zamocowania bukłaka (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • zintegrowany w kieszeni na spodzie pokrowiec przeciwdeszczowy
 • DIAMOND RIPSTOP 300D RE: wytrzymała, pochodząca w 100% z recyklingu tkanina poliestrowa o strukturze rombów (materiał główny i spód)
 • stal sprężynowa: elastyczna, wyjątkowo stabilna stal szlachetna / CROSSLINK PE: specjalny polietylen sieciowany o wysokiej odporności na obciążenia dynamiczne i wytrzymałości na rozciąganie (stelaż)
Szczegóły
Materiał dna DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Materiał korpusu DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Stelaż SPRING STEEL + CROSSLINK PE (stal sprężynowa, polietylen)
System nośny ACS TIGHT
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, 100% PFC FREE, RECYCLED
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 65 x 28 x 24 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 1020g
Pojemność 36 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

 • najlepsza wentylacja
 • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
 • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak wycieczkowy KALARI TRAIL 36 PACK dark spruce
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.