Plecak wycieczkowy KALARI TRAIL 42 PACK dark spruce

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
2007631-4065

Każdy ma własny styl podróżowania. Ważne, żeby sprzęt sportowy, który zabierasz ze sobą dotrzymał Ci kroku i świetnie się prezentował. Taki jest właśnie sportowy plecak na trekking i na wędrówki na wielodniowe wyprawy marki Jack Wolfskin — Kalari.

Ta seria plecaków powstała z materiałów głównych pochodzących w 100% z recyklingu. Dodatkowo tkanina DIAMOND RIPSTOP 300D RE jest wytrzymała i wolna od szkodliwego PFC.

Dla użytkownika duże znaczenie ma także elastyczny, bardzo dobrze wentylowany system nośny ACS TIGHT, który przylega do ciała i gwarantuje świetną wentylację. Pojemność 42 litry to duża przestrzeń, która pozwoli Ci wygodnie spakować odzież na zmianę, buty i dziesiątki innych przedmiotów.

Jeśli na dalszą podróż okaże się niewystarczająca, ratunkiem będą zaczepy do mocowania plecaków na jeden dzień KINGSTON. Noszenie ich nie będzie zbytnim obciążeniem bo plecak odznacza niewielka waga. Dodatkowo wykorzystasz elastyczne kieszenie siatkowe z przodu oraz po bokach.


Informacje dodatkowe:

 • ACS TIGHT: elastyczny, całkowicie przylegający do ciała system nośny zapewniający doskonałą wentylację
 • pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • chowany pas biodrowy
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych
 • system kompresji po bokach
 • komora główna z kieszenią wewnętrzną (jednocześnie miejsce na bukłak), kieszeń w klapie z komorą wewnętrzną, oddzielna komora dolna, elastyczna kieszeń siatkowa z przodu, 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne
 • elementy do zamocowania bukłaka (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • zintegrowany w kieszeni na spodzie pokrowiec przeciwdeszczowy
 • DIAMOND RIPSTOP 300D RE: wytrzymała, pochodząca w 100% z recyklingu tkanina poliestrowa o strukturze rombów (materiał główny i spód)
 • stal sprężynowa: elastyczna, wyjątkowo stabilna stal szlachetna / CROSSLINK PE: specjalny polietylen sieciowany o wysokiej odporności na obciążenia dynamiczne i wytrzymałości na rozciąganie (stelaż)
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał dna DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Materiał korpusu DIAMOND RIPSTOP 300D RE (100% poliester z recyklingu)
Stelaż SPRING STEEL + CROSSLINK PE (stal sprężynowa, polietylen)
System nośny ACS TIGHT
Technologie ACS - Air Control System, bluesign™, 100% PFC FREE, RECYCLED
Waga 1100g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 65 x 29 x 26 cm
Pojemność 42 L

ACS (Air Control System) - sprawdzony system nośny zaprojektowany przez firmę Jack Wolfskin dla plecaków przeznaczonych do użytku podczas zwiększonej aktywności fizycznej - szybkiego marszu, jazdy na rowerze, biegania, itp.
System ACS to klasyk pod względem komfortu noszenia i komfortu klimatu, powstał w roku 1991. Wygięcie komory głównej sprawia, że między plecakiem a plecami użytkownika powstaje odstęp. Zapewnia to doskonałą wentylację, która pozwala natychmiast odtransportować powstałe ciepło i wilgoć z powierzchni pleców, gdyż przylega do nich jedynie siatkowy materiał.

Zalety systemu ACS:

 • najlepsza wentylacja
 • efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci
 • przyleganie bez ucisku, zapewniające doskonałe rozłożenie ciężaru
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Plecak wycieczkowy KALARI TRAIL 42 PACK dark spruce
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.