1. Torba podróżna Pinguin Roller Duffle Bag 100 black
  Torba podróżna Pinguin Roller Duffle Bag 100 black
  Cena 556,99 zł Od 389,99 zł

  Pinguin

 2. Plecak EXPLORER 100 blue
  Plecak EXPLORER 100 blue
  Cena 649,99 zł Od 389,99 zł

  Pinguin

 3. Plecak RIDE 25 orange
  Plecak RIDE 25 orange
  Cena 279,99 zł Od 194,90 zł

  Pinguin

 4. Plecak RIDE 25 green
  Plecak RIDE 25 green
  Cena 279,99 zł Od 194,90 zł

  Pinguin

 5. Plecak ATTACK 45 green/blue
  Plecak ATTACK 45 green/blue
  Cena 493,99 zł Od 345,99 zł

  Pinguin

 6. Plecak EXPLORER 75 blue
  Plecak EXPLORER 75 blue
  Cena 584,99 zł Od 349,99 zł

  Pinguin

 7. Plecak ATTACK 45 orange/blue
  Plecak ATTACK 45 orange/blue
  Cena 493,99 zł Od 345,99 zł

  Pinguin

Elementy 1 do 8 29 całkowita

Plecaki Pinguin

Marka Pinguin to jedna z najstarszych czeskich firm, która zajmuje się sprzętem i odzieżą turystyczną. Pinguin powstał w 1989 roku, na początku firma produkowała wyłącznie śpiwory i kurki, z biegiem czasu i rozwojem firmy, Pinguin stał się liderem na czeskim rynku wśród producentów namiotów, plecaków oraz innego sprzętu kempingowego. Plecaki Pinguin charakteryzują się dobra jakością, funkcjonalnością, a także wysokim komfortem użytkowania. Dla miłośników długich podróży marka Pinguin przygotowała duże górskie plecaki o pojemnościach 60L, 75L, a na bardzo długie wyprawy polecamy plecak trekkingowy 100 L. Pojemna komora główna pomieści cały potrzebny ekwipunek, w tym odzież, sprzęt turystyczny oraz prowiant. Dodatkowe kieszonki zaprowadzą ład i porządek w bagażu oraz pomogą mieć najważniejsze akcesoria zawsze pod ręką. Plecaki Pinguin (wybrane modele) posiadają także specjalne mocowania do kijków trekkingowych, śpiwora czy karimaty.

Plecaki turystyczne i specjalistyczne Pinguin

Do najbardziej popularnych plecaków Pinguin należą serie: Explorer, Activent oraz Attack. Plecaki trekkingowe zostały wyposażone w systemy nośne, które zapewniają wysoki komfort podczas wędrówki, a także doskonałą wentylację. Elementy stykające się z ciałem zostały wykonane z oddychającej pianki, co zapewnia dodatkową wentylację. Do produkcji plecaków Pinguin wykorzystano wyłącznie wysokiej jakości materiały, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Część plecaków jest powleczona wodoodporną powłoką, dzięki której nawet deszczowa pogoda nie będzie przeszkodą w podróży.  Praktyczne rozwiązania w pleckach turystycznych Pinguin umożliwiają dobrą organizację i łatwy dostęp do potrzebnego bagażu. Wewnętrzna kieszeń w komorze głównej daje możliwość dopasowania systemu hydracyjnego umożliwiającego picie podczas marszu czy wspinaczki.

Plecak rowerowy Pinguin

Wszystkim miłośnikom krótkich wędrówek lub jazdy na rowerze do gustu przypadnie plecak Pinguin Ride, który występuje w kilku pojemnościach, dla łatwiejszego dopasowanie do swoich potrzeb. Pinguin Ride to lekki sportowy plecak, który równie dobrze sprawdzi się w terenie jak i w mieście. Trwała i odporna na ściernie tkanina przetrwa wiele podróży i krótkich wypraw outdoorowych. System nośny Air Vent zapewni doskonałą wentylację pleców, co szczególnie ważne przy intensywnym wysiłku. Zewnętrzne linki na plecaku pozwolą przypiąć kask rowerowy po zakończonej jeździe. Plecak sportowy Pinguin to m.in.: taśmy do mocowania kijków trekkingowych, zaczep do oświetlenia czy pokrowiec przeciwdeszczowy schowany w dolnej kieszonce.

Sprawdź markę Pinguin w sklepie turystycznym e-horyzont.pl i wybierz idealny plecak sportowy, górski lub wyprawowy dla siebie.

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.