Opis
Kurczak w sosie śmietanowym Trek’n Eat to lekki, a jednocześnie pożywny liofilizowany posiłek turystyczny, idealny na trekking, biwak, wyprawy górskie czy podróże. Połączenie ryżu długoziarnistego, delikatnego kurczaka oraz warzyw w kremowym sosie śmietanowym tworzy sycące danie o łagodnym smaku.
Starannie dobrane składniki dostarczają białka, węglowodanów oraz witamin, zapewniając energię potrzebną podczas aktywności w terenie. Danie jest bezglutenowe, dzięki czemu sprawdzi się również u osób unikających glutenu w diecie.
Dzięki procesowi liofilizacji posiłek zachowuje naturalny smak i wartości odżywcze, a jednocześnie jest lekki, trwały i wygodny w transporcie. Przygotowanie jest bardzo proste - wystarczy dodać około 350 ml gorącej wody, wymieszać i odczekać kilka minut.
Z opakowania 145 g produktu otrzymasz około 495 g gotowego dania, które dostarcza około 421 kcal. Długi, nawet 5-letni termin przydatności sprawia, że jest to doskonały wybór zarówno na wyprawy outdoorowe, jak i do zestawów awaryjnych.
Najważniejsze cechy produktu:
- liofilizowany kurczak w sosie śmietanowym Trek’n Eat
- bezglutenowy posiłek turystyczny
- ryż długoziarnisty z kurczakiem i warzywami
- kremowy, łagodny smak
- szybkie przygotowanie - ok. 350 ml gorącej wody
- lekki i wygodny w transporcie
- długi termin przydatności – do 5 lat
- 145 g produktu - ok. 495 g gotowego posiłku (421 kcal)
Składniki:
- ryż długoziarnisty - 38%
- śmietana w proszku
- kostki z piersi kurczaka - 9%
- mieszanka warzyw w zmiennych proporcjach wagowych - 8,4% (marchew, por, kukurydza)
- maltodekstryn
- tłuszcz słonecznikowy w proszku (zawiera mleko, E551)
- ziemniaki
- modyfikowana skrobia ziemniaczana
- pieczarki
- mieszanka przypraw (zawiera seler), sól, pietruszka, kwas cytrynowy, pieprz
Przyrządzanie:
Wlać gorącą wodę do wysokości 8 cm na skali (350 ml) bezpośrednio do torebki i dobrze wymieszać. Zamknąć torebkę i odstawić na 10 minut.
Szczegóły
| Waga porcji po uwodnieniu | 495 g |
|---|---|
| Kalorie | 421 kcal/100 g |
| Marka | Trek'n Eat |
| Kolor producenta | nie dotyczy |
| Waga | 145 g |
| Informacje o producencie | Dane producenta: Katadyn Deutschland GmbH. Hessenring 23 64546 Mörfelden-Walldorf Niemcy, info@katadyn.de
|
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Potrawa liofilizowana TREK'N EAT Kurczak w sosie śmietanowym 145 g (495 g)
To już koniec ZIMOWEJ WYPRZEDAŻY! Przygotuj się na nowe przygody z RABATAMI do -70%! Sprawdź! ››
Chcesz extra rabat? Zrób zakupy za min. 500 zł, wpisz kod: i odbierz dodatkowe -10% rabatu! Sprawdzam promocję ››
SKU:
SKU: apm_4015753322145
Masz pytania do produktu 'Potrawa liofilizowana TREK'N EAT Kurczak w sosie śmietanowym 145 g (495 g)' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


