Preparat czyszczący + impregnat do odzieży APPAREL CLEAN & PROOF 60

Cena 44,99 zł Od 34,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8002111-000

Jeden środek, który nie tylko pierze, ale też impregnuje? To możliwe z preparatem piorąco impregnującym 2w1 Jack Wolfskin. Dzięki APPAREL CLEAN & PROOF 60 nie tylko wypierzesz, ale też odzyskasz nienasiąkliwe właściwości swoich outdoorowych produktów.

Co bardzo istotne, produkt ten jest bezzapachowy i całkowicie się wypłukuje. Jest także przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ nie zastosowano w nim, ani w procesie jego produkcji szkodliwych substancji PFC. Jest też wolny od silikonów oraz od substancji zapachowych i posiada certyfikat BLUESIGN®.

Przedłuż życie swoich wodoodpornych produktów i zadbaj o nie z APPAREL CLEAN & PROOF 60. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, możesz się cieszyć właściwościami swoich funkcyjnych produktów jeszcze dłużej.


Informacje dodatkowe:

  • Cena podstawowa za 1000 ml: zł 716,50
  • środek piorący i impregnujący
  • do wszystkich funkcjonalnych materiałów
  • usuwa nieprzyjemne zapachy
  • certyfikat bluesign®
  • bez PFC
Szczegóły
Technologie bluesign™
Wymiary (wys. x średnica) 9,8 x 3,5 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 75g
Pojemność 60 ml
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Preparat czyszczący + impregnat do odzieży APPAREL CLEAN & PROOF 60
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.