Preparat czyszczący UNIVERSAL CLEANER PLUS

Cena 54,99 zł Od 39,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
77031_000

Kurtki, plecaki i inne produkty funkcjonalne należy odpowiednio pielęgnować, nie tylko, aby nie straciły swoich właściwości, ale też, żeby przedłużyć ich żywotność i utrzymać je w odpowiedniej formie. Firma Jack Wolfskin stworzyła delikatny, ale bardzo skuteczny produkt do prania UNIVERSAL CLEANER PLUS, dzięki któremu odświeżysz swoją outdoorową garderobę.

Wyprodukowano go na bazie wody, jest uniwersalny, więc można go stosować do wszystkich rodzajów materiałów funkcjonalnych. Produkt posiada certyfikat BLUESIGN®. Jeśli kupujesz kurtkę, spodnie, czy inny produkt outdoorowy z elementami materiałów funkcjonalnych, warto od razu zainwestować również w pielęgnację. Uniwersalny środek piorący poleca się fanom outdooru.


Informacje dodatkowe:

  • Cena podstawowa za 1000 ml: zł 186,63
  • certyfikat bluesign®
  • bez PFC
Szczegóły
Technologie bluesign™
Wymiary (wys. x średnica) 20,5 x 5,2 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 345g
Kolor producenta nd
Pojemność 300 ml
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Preparat czyszczący UNIVERSAL CLEANER PLUS
Twoja ocena
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.