Preparat czyszczący UNIVERSAL CLEANER PLUS

Cena 54,99 zł Od 39,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
77031-000

Kurtki, plecaki i inne produkty funkcjonalne należy odpowiednio pielęgnować, nie tylko, aby nie straciły swoich właściwości, ale też, żeby przedłużyć ich żywotność i utrzymać je w odpowiedniej formie. Firma Jack Wolfskin stworzyła delikatny, ale bardzo skuteczny produkt do prania UNIVERSAL CLEANER PLUS, dzięki któremu odświeżysz swoją outdoorową garderobę.

Wyprodukowano go na bazie wody, jest uniwersalny, więc można go stosować do wszystkich rodzajów materiałów funkcjonalnych. Produkt posiada certyfikat BLUESIGN®. Jeśli kupujesz kurtkę, spodnie, czy inny produkt outdoorowy z elementami materiałów funkcjonalnych, warto od razu zainwestować również w pielęgnację. Uniwersalny środek piorący poleca się fanom outdooru.


Informacje dodatkowe:

  • Cena podstawowa za 1000 ml: zł 186,63
  • certyfikat bluesign®
  • bez PFC
Szczegóły
Technologie bluesign™
Wymiary (wys. x średnica) 20,5 x 5,2 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 345g
Pojemność 300 ml
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Preparat czyszczący UNIVERSAL CLEANER PLUS
Twoja ocena
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.