Raczki turystyczne Stubai MOUNT TRACK red

SKU
mount_track

Raczki turystyczne Stubai MOUNT TRACK, przeznaczone do zimowej turystyki górskiej jako ochrona przed poślizgnięciem przy poruszaniu się po stromych oblodzonych szlakach.

Raczki MOUNT TRACK to idealne rozwiązanie na zimowe wędrówki po Bieszczadach, Beskidach i Sudetach oraz niższych partiach Tatr. Są lekkie i zajmują niewiele miejsca, można je bez problemu zmieścić w kieszeni plecaka albo przyczepić do paska. Podczas marszu gdy tylko trafimy na oblodzony fragment drogi, błyskawicznie możemy je założyć na buty i bezpiecznie przejść przez trudny odcinek.

Raczki zbudowane są z dwóch stalowych podkówek wyposażonych łącznie w 14 zębów o długości od 13 do 16 mm. Podkówki połączone są łańcuszkami oraz gumową nakładką zakładaną na but i spinaną paskiem z rzepem Velcro.

Łańcuszki z ocynkowanej stali cechuje wysoka wytrzymałość, punkt obrotu pod podkówką przednią zapewnia elastyczność konstrukcji podczas marszu.
3 rozmiary pasują do standardowych rozmiarów butów w zakresie od 36 do 48 EUR.

Szczegóły:

  • wykonane z kutej i hartowanej stali nierdzewnej, składają się z dwóch profilowanych podków wyposażonych łącznie w 14 ostrych zębów różnej długości (od 13 do 16 mm)
  • połączone elastyczną gumą, mocowane paskiem z rzepem Velcro
  • w komplecie zapinany pokrowiec z mocnej tkaniny typu Cordura, zapinany zamkiem, wyposażony w szlufki do paska o szerokości maksymalnej do ok. 5,5 cm oraz karabinek z tworzywa do zaczepienia do plecaka, itp.
  • produkowane w trzech rozmiarach: M, L i XL

Dobór rozmiaru:

  • rozmiar M - przeznaczony jest dla butów w zakresie rozmiarów EUR 36-41
  • rozmiar L - przeznaczony jest dla butów w zakresie rozmiarów EUR 41-44,5
  • rozmiar XL - przeznaczony jest dla butów w zakresie rozmiarów EUR 45-48

Uwaga! Raczki przeznaczone są do użytku turystycznego, nie mogą służyć do wspinania oraz uprawiania turystyki zimowej w górach typu alpejskiego (m.in. w wyższych partiach Tatr).

Szczegóły
Materiał Stainless steel
Marka Stubai
Waga 534g
Kolor red
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Raczki turystyczne Stubai MOUNT TRACK red
Twoja ocena
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.