Sandały dziecięce OUTDOOR ACTION SANDAL K blue / lime

Od 299,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
4038791-1176

Dzieci są dobrymi piechurami pod warunkiem, że jest im wygodnie. Jeśli tylko buty zaczną obcierać, grzać czy nieprzyjemnie drapać, to kończy się udany rodzinny wypad na łono przyrody. Dzieciom, które cenią sobie wygodne i komfortowe obuwie, proponujemy OUTDOOR ACTION SANDAL, wyjątkowe sandały, które są jednocześnie rekreacyjne i trekkingowe. Gumowa, głęboko żłobiona podeszwa jest gwarancją dobrej przyczepności i stabilności stopy, także tam, gdzie jest ślisko. Zapewnia dobrą amortyzację pięty, co jest ważne zwłaszcza w długich trasach.

Samo założenie sandałów trwa dosłownie chwilę, nawet niewprawne w sznurowaniu butów dziecko da sobie radę. Tu zresztą nie trzeba nic sznurować, wystarczy odpowiednio naprężyć sznurówki i zapiąć rzep znajdujący się w tylnej części buta.


Informacje dodatkowe:

 • lekka cholewka z materiałów syntetycznych i siatkowych
 • bardzo dobrze amortyzująca podeszwa środkowa z tworzywa EVA
 • przyczepna podeszwa gumowa
 • żłobienia na podeszwie dla ekstra dobrej przyczepności
 • anatomiczny kształt podpodeszwy
 • syntetyczne zabezpieczenie palców stopy
 • łatwy w obsłudze system szybkiego sznurowania z troczkiem ściągającym
 • regulowane zapięcie na pięcie na rzep
Szczegóły
Materiał Mesh - siateczka
Materiał uzupełniający Synthetic
Podeszwa guma/pianka EVA
Technologie CUSHION PAD
Marka Jack Wolfskin
Waga 270 g / para (rozmiar 31)

CUSHION PAD – to technologia, która polega na dodatkowym zastosowaniu warstwy z pianki EVA w podeszwie, co zapewnia zwiększoną amortyzację oraz wygodę podczas stawiania każdego kroku.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Sandały dziecięce OUTDOOR ACTION SANDAL K blue / lime
Twoja ocena

• DZIECI

długość stopy
(w mm)
rozmiar UK rozmiar EUR
153 8 26
160 9 27
166 10 28
173 11 29
180 11,5 30
186 12 31
193 13 32
200 1 33
206 2 34
213 2,5 35
220 3,5 36
226 4 37
233 5 38
239 5,5 39
246 6,5 40

 

UWAGA! W naszym sklepie obuwie oferowane jest wg rozmiarówki angielskiej /UK/ lub europejskiej /EUR/ - rozmiarówka amerykańska /US/ nie jest stosowana.

Aby dopasować swój rozmiar należy zmierzyć długość stopy w skarpetce i na podstawie wyniku pomiaru wyszukać w tabeli odpowiadający jej rozmiar UK lub EUR.

 

O czym warto pamiętać przy dobieraniu rozmiaru obuwia:

 • długość stopy zmienia się w ciagu dnia i w miarę narastającego zmęczenia, jej pomiaru najlepiej dokonywać w połowie dnia, przy średnim zmęczeniu.
 • najdokładniejszy pomiar długości stopy można uzyskać przez obrysowanie jej na kartce papieru i zmierzenie linijką odległości od końca dużego palca do końca pięty
 • pomocniczo można zmierzyć długość wkładki w dotychczas noszonym obuwiu, jednak należy pamiętać, że długość profilowanej wkładki w butach trekkingowych (i długość wyściółki w sandałach turystycznych) jest zwykle o kilka milimetrów dłuższa od długości stopy.
 • buty powinny być dobierane z pewnym naddatkiem, wg fachowych opracowań powinien on wynosić do 5% długości stopy.
 • buty różnych producentów mogą różnić się wielkością o kilka milimetrów, mimo że oznaczone są tym samym rozmiarem.
 • obuwie wspinaczkowe produkowane jest wg standardowej rozmiarówki, jednak długość buta wspinaczkowego zwykle jest znacznie mniejsza od jego odpowiednika wśród zwykłych butów - wynika to ze specyfiki jego pracy, gdzie but powinien być ściśle dopasowany do stopy, palce podkurczone, brak jakichkolwiek wolnych przestrzeni wewnątrz.
  Buty wspinaczkowe należy dobierać w stosunku 1:1 (czyli jeśli nosisz na codzień rozmiar 9 - w butach wspinaczkowych Twoim rozmiarem także jest 9). Dobierz rozmiar tak, by wykluczyć wolną przestrzeń w bucie - ale bez przesady, but nie może katować stopy! Gdy staniesz na palcach - nie możesz czuć ostrego bólu. Buty przymierzaj po południu - na początku dnia stopa jest mniejsza niż po całym dniu chodzenia i pracy.
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.