Sandały WINSTED WOMEN antigua bright purple

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
winsted_women_antigua_bright_purple
Damskie sandały do codziennego chodzenia w letnie, upalne dni. Szybkoschnące paski i miękka piankowa podeszwa pozwalają na chodzenie w nich po wodzie.

Szczegóły:

 • trwała gumowa podeszwa Durabrasion Rubber™ z bieżnikiem zapewniającym dobrą przyczepność na zróżnicowanym podłożu oraz amortyzującą śródpodeszwą z pianki EVA
 • paski z wytrzymałego poliestru z rzepami Velcro
 • amortyzowana pięta
 • antybakteryjny dodatek Microban® Zinc powstrzymuje rozwój drobnoustrojów i ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów
Więcej informacji
Marka Teva
Materiał Poliester
Podeszwa TEVA Durabrasion Rubber™
Technologie Microban®
Waga 370g (para rozm. 38)
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Sandały WINSTED WOMEN antigua bright purple
Twoja ocena

 Tabela rozmiarów obuwia Teva dla kobiet

długość stopy
(w mm)
rozmiar UK rozmiar EUR
225 3 36
232 4 37
240 5 38
250 6 39
255 7 40
265 8 41
275 9 42
283 10 43

 

UWAGA! W naszym sklepie obuwie oferowane jest wg rozmiarówki angielskiej /UK/ lub europejskiej /EUR/ - rozmiarówka amerykańska /US/ nie jest stosowana.

Aby dopasować swój rozmiar należy zmierzyć długość stopy w skarpetce i na podstawie wyniku pomiaru wyszukać w tabeli odpowiadający jej rozmiar UK lub EUR.


O czym warto pamiętać przy dobieraniu rozmiaru obuwia:

 • długość stopy zmienia się w ciagu dnia i w miarę narastającego zmęczenia, jej pomiaru najlepiej dokonywać w połowie dnia, przy średnim zmęczeniu.
 • najdokładniejszy pomiar długości stopy można uzyskać przez obrysowanie jej na kartce papieru i zmierzenie linijką odległości od końca dużego palca do końca pięty
 • pomocniczo można zmierzyć długość wkładki w dotychczas noszonym obuwiu, jednak należy pamiętać, że długość profilowanej wkładki w butach trekkingowych (i długość wyściółki w sandałach turystycznych) jest zwykle o kilka milimetrów dłuższa od długości stopy.
 • buty powinny być dobierane z pewnym naddatkiem, wg fachowych opracowań powinien on wynosić do 5% długości stopy.
 • buty różnych producentów mogą różnić się wielkością o kilka milimetrów, mimo że oznaczone są tym samym rozmiarem.
 • obuwie wspinaczkowe produkowane jest wg standardowej rozmiarówki, jednak długość buta wspinaczkowego zwykle jest znacznie mniejsza od jego odpowiednika wśród zwykłych butów - wynika to ze specyfiki jego pracy, gdzie but powinien być ściśle dopasowany do stopy, palce podkurczone, brak jakichkolwiek wolnych przestrzeni wewnątrz.
  Buty wspinaczkowe należy dobierać w stosunku 1:1 (czyli jeśli nosisz na codzień rozmiar 9 - w butach wspinaczkowych Twoim rozmiarem także jest 9). Dobierz rozmiar tak, by wykluczyć wolną przestrzeń w bucie - ale bez przesady, but nie może katować stopy! Gdy staniesz na palcach - nie możesz czuć ostrego bólu. Buty przymierzaj po południu - na początku dnia stopa jest mniejsza niż po całym dniu chodzenia i pracy.
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.