Saszetka Patagonia Ultralight Black Hole Mini Hip Pack camp green

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
192964442115

Na rower, krótką wędrówkę i na co dzień – torebka biodrowa Patagonia to doskonałe rozwiązanie. Pomieści wszystkie rzeczy, które musisz mieć przy sobie. Bez problemu schowasz tam telefon, dokumenty, czy portfel. Możesz ją nosić wokół bioder lub na ramieniu – w zależności tego, jak Ci wygodniej.


Saszetka Ultralight Black Hole Mini została wykonana z lekkiej, wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne tkaniny, która sprawdzi się w każdych okolicznościach. Materiał wierzchni – Nylon RipStop został dodatkowo zaimpregnowany powłoką DWR, która gwarantuje nienasiąkliwość. Sama saszetka jest niewielkich rozmiarów, ale, co ciekawe, gdy jest nieużywana, możesz spakować ją do kieszeni, która jest jednocześnie pokrowcem. Takie rozwiązanie przyda się podczas podróży samolotem bądź pociągiem, kiedy jeszcze torebka będzie czekała na swój moment w większym zbiorczym bagażu.


Patagonia to marka szczególnie dbająca o środowisko, dlatego też do wykonania torebki Ultralight Black Hole Mini użyto materiałów pochodzących z recyklingu.Saszetka Patagonia Ultralight Black Hole Mini Hip Pack:

  • wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu;
  • hydrofobowe wykończenie DWR;
  • certyfikat bluesign®;
  • pojemność 1 L;
  • miękki, elastyczny, parciany pas biodrowy;
  • waga: 100 g;
  • wymiary: 12 x 20 x 5 cm;
  • komora główna z kieszenią bezpieczeństwa;
  • przednia kieszeń na zamek błyskawiczny;
  • możliwość spakowania saszetki w kieszeń-pokrowiec.
Więcej informacji
Marka Patagonia
Materiał 100% recycled nylon
Technologie bluesign™
Waga ok. 100 g
Wymiary ok. 12 x 20 x 5 cm
Pojemność 1 L
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Saszetka Patagonia Ultralight Black Hole Mini Hip Pack camp green
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.