Saszetka Patagonia Ultralight Black Hole Mini Hip Pack roamer red

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
192964135901
Na rower, krótką wędrówkę i na co dzień - torebka biodrowa Patagonia to doskonałe rozwiązanie. Saszetka Patagonia pomieści wszystkie najcenniejsze rzeczy, które chcesz mieć zawsze przy sobie. Telefon, dokumenty, czy portfel - zmieszczą się w niej bez problemu.
Saszetka Ultralight Black Hole Mini została wykonana z lekkiej, wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne tkaniny, która sprawdzi się niemalże w każdych warunkach. Materiał wierzchni - Nylon RipStop został dodatkowo zaimpregnowany powłoką DWR, która zapewnia nienasiąkliwość.  Przyjemny w użytkowaniu tylny panel zapewnia wysoki komfort użytkowania, niezależnie od sposobu noszenia. Torebkę biodrową Patagonia możesz nosić wokół bioder lub na ramieniu - w zależności od Twojego stylu lub wykonywanej czynności.
Patagonia to marka, która szczególnie dba o środowisko, dlatego też do wykonania torebki Ultralight Black Hole Mini użyła materiałów pochodzących z recyklingu. Torebka jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zmieści się w każdym plecaku czy większej torbie. Dodatkowo, gdy jest nieużywana możesz spakować ją do kieszeni, która jest jednocześnie pokrowcem. Takie rozwiązanie ułatwi np. podróż samolotem, gdy możesz mieć tylko 1 bagaż podręczny. 

Saszetka Patagonia Ultralight Black Hole Mini Hip Pack:
  • wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu;
  • hydrofobowe wykończenie DWR;
  • certyfikat bluesign®;
  • pojemność 1 L;
  • miękki, elastyczny, parciany pas biodrowy;
  • waga: 100 g;
  • wymiary ok. 12 x 20 x 5 cm;
  • komora główna z kieszenią bezpieczeństwa;
  • przednia kieszeń na zamek błyskawiczny;
  • możliwość spakowania saszetki w kieszeń-pokrowiec.
Więcej informacji
Marka Patagonia
Materiał 100% recycled nylon
Technologie bluesign™
Waga ok. 100 g
Wymiary ok. 12 x 20 x 5 cm
Pojemność 1 L
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Saszetka Patagonia Ultralight Black Hole Mini Hip Pack roamer red
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.