SPRZĘT

Filtruj
 1. Scyzoryk turystyczny Baladeo STEELCRAFT
  Scyzoryk turystyczny Baladeo STEELCRAFT

  Baladeo

  Od 99,90 zł
 2. Składany nóż kieszonkowy Baladeo PAPAGAYO skinny
  Składany nóż kieszonkowy Baladeo PAPAGAYO skinny

  Baladeo

  Od 69,90 zł
 3. Karta wielofunkcyjna Baladeo
  Karta wielofunkcyjna Baladeo

  Baladeo

  Od 19,90 zł
 4. Narzędzie wielofunkcyjne Baladeo Multitool „Tech” S black
  Narzędzie wielofunkcyjne Baladeo Multitool „Tech” S black

  Baladeo

  Od 129,90 zł
 5. Nóż LAGUIOLE DUB015 OLIVE TREE
  Nóż LAGUIOLE DUB015 OLIVE TREE

  Baladeo

  Od 109,90 zł
 6. Nóż z korkociągiem LAGUIOLE DUB041 HORNGRIFF
  Nóż z korkociągiem LAGUIOLE DUB041 HORNGRIFF

  Baladeo

  Od 119,90 zł
 7. Nóż MUSHROOM ECO029
  Nóż MUSHROOM ECO029

  Baladeo

  Od 64,90 zł

Wszyscy, którzy regularnie chodzą po górach lub uprawiają sporty wysokogórskie, wiedzą, jak kluczowe znaczenie może odegrać sprzęt turystyczny górski. Przyda się zarówno podczas dłuższych i wielodniowych wędrówek po górach, jak i jednodniowych wypadów w wyższe partie terenu. Warto mieć ze sobą sprzęt górski nawet wówczas, gdy planujemy zatrzymać się w schronisku – w końcu nigdy nie wiadomo, jak potoczy się nasza wędrówka i jak będą zmieniać się warunki pogodowe danego dnia.

 

W asortymencie sklepu E-horyzont znajduje się różnorodny sprzęt turystyczny górski od wiodących producentów. Jack Wolfskin, Pinguin, Sea To Summit, Silva, Goal Zero, The North Face, Source czy Yeti to tylko kilka z marek dostępnych w sklepie. Znajdziemy tu wszystko, co potrzebne do nocowania i gotowania w terenie. W ofercie znajdują się lekkie i wytrzymałe namioty dla kilku osób oraz wyposażenie do spania: śpiwory dla dorosłych i dzieci, karimaty, siedziska, dmuchane materace, maty samopompujące oraz wkładki do spania. Nie brak tu szerokiego asortymentu naczyń do gotowania, akcesoriów do przyrządzenia posiłku, a wreszcie nawet żywności liofilizowanej i energetycznej. Odpowiednie akcesoria w E-horyzont znajdą dla siebie wszyscy zajmujący się trekkingiem i profesjonalną wspinaczką. Do tego szeroki wybór wytrzymałych i funkcjonalnych plecaków oraz toreb, które wykorzystamy podczas wyjazdów.

 

Sprawdź szeroki wybór sprzętu turystycznego górskiego w sklepie internetowym E-horyzont i wybierz odpowiednie akcesoria dla siebie!  

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.