SPRZĘT

Filtruj
 1. Śpiwór puchowy PURE L 180 cm/350g LEFT green
  Śpiwór puchowy PURE L 180 cm/350g LEFT green

  Aura

  Od 1 290,00 zł
 2. Śpiwór puchowy KOLBA XL 195 cm/350g LEFT sea blue
  Śpiwór puchowy KOLBA XL 195 cm/350g LEFT sea blue

  Aura

  Od 835,00 zł
 3. Śpiwór puchowy KOKON XL 184 cm/340g LEFT chili
  Śpiwór puchowy KOKON XL 184 cm/340g LEFT chili

  Aura

  Od 765,00 zł
 4. Parasol turystyczny TREK UMBRELLA SMALL
  Parasol turystyczny TREK UMBRELLA SMALL

  Lifeventure

  Od 99,90 zł

Wszyscy, którzy regularnie chodzą po górach lub uprawiają sporty wysokogórskie, wiedzą, jak kluczowe znaczenie może odegrać sprzęt turystyczny górski. Przyda się zarówno podczas dłuższych i wielodniowych wędrówek po górach, jak i jednodniowych wypadów w wyższe partie terenu. Warto mieć ze sobą sprzęt górski nawet wówczas, gdy planujemy zatrzymać się w schronisku – w końcu nigdy nie wiadomo, jak potoczy się nasza wędrówka i jak będą zmieniać się warunki pogodowe danego dnia.

 

W asortymencie sklepu E-horyzont znajduje się różnorodny sprzęt turystyczny górski od wiodących producentów. Jack Wolfskin, Pinguin, Sea To Summit, Silva, Goal Zero, The North Face, Source czy Yeti to tylko kilka z marek dostępnych w sklepie. Znajdziemy tu wszystko, co potrzebne do nocowania i gotowania w terenie. W ofercie znajdują się lekkie i wytrzymałe namioty dla kilku osób oraz wyposażenie do spania: śpiwory dla dorosłych i dzieci, karimaty, siedziska, dmuchane materace, maty samopompujące oraz wkładki do spania. Nie brak tu szerokiego asortymentu naczyń do gotowania, akcesoriów do przyrządzenia posiłku, a wreszcie nawet żywności liofilizowanej i energetycznej. Odpowiednie akcesoria w E-horyzont znajdą dla siebie wszyscy zajmujący się trekkingiem i profesjonalną wspinaczką. Do tego szeroki wybór wytrzymałych i funkcjonalnych plecaków oraz toreb, które wykorzystamy podczas wyjazdów.

 

Sprawdź szeroki wybór sprzętu turystycznego górskiego w sklepie internetowym E-horyzont i wybierz odpowiednie akcesoria dla siebie!  

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.