NAMIOTY 2-OSOBOWE

Wybierasz się na biwak, camping lub na długą wędrówkę z noclegiem na łonie natury? Wybierz dwuosobowy namiot, który zapewni Ci komfortowy sen i wypoczynek. Do namiotu dobierz śpiwór turystyczny, karimatę lub materac i gotowe - możesz ruszać w teren! W naszym sklepie znajdziesz lekkie i łatwe w rozkładaniu namioty dwuosobowe od znanych i cenionych producentów jak: Jack Wolfskin czy Fjord Nansen

na stronę
 1. Namiot dwuosobowy Fjord Nansen REKVIK II grass
  Namiot dwuosobowy Fjord Nansen REKVIK II grass

  Fjord Nansen

  Cena 1 399,90 zł Od 1 179,99 zł
 2. Namiot dwuosobowy SKYROCKET II DOME mountain green
  Namiot dwuosobowy SKYROCKET II DOME mountain green

  Jack Wolfskin

  Cena 1 169,00 zł Od 989,99 zł
 3. Namiot dwuosobowy YELLOWSTONE II VENT mountain green
  Namiot dwuosobowy YELLOWSTONE II VENT mountain green

  Jack Wolfskin

  Cena 1 479,00 zł Od 1 249,99 zł
 4. Namiot wyprawowy Fjord Nansen TORDIS II thyme green
  Namiot wyprawowy Fjord Nansen TORDIS II thyme green

  Fjord Nansen

  Cena 1 099,90 zł Od 899,90 zł
 5. Namiot dwuosobowy EXOLIGHT II steel blue
  Namiot dwuosobowy EXOLIGHT II steel blue

  Jack Wolfskin

  Cena 2 469,00 zł Od 2 049,99 zł
 6. Namiot Fjord Nansen VEIG II thyme green
  Namiot Fjord Nansen VEIG II thyme green

  Fjord Nansen

  Cena 899,90 zł Od 759,99 zł
na stronę

Turystyczne namioty dwuosobowe

Namioty dwuosobowe doskonale sprawdzą się w przypadku dłuższych i krótszych wypraw w rozmaite zakątki świata. Nieważne, czy zdecydujesz się na podróż w tropiki, przemierzanie kraju wzdłuż czy wszerz, a może zdobędziesz się na wyprawę w górskie szczyty. Namioty dwuosobowe dostępne w sklepie turystycznym e-horyzont.pl na pewno pomogą zrealizować Ci plany. Wybierz się w trasę z najlepszym przyjacielem albo drugą połówkę i spędźcie razem niezapomniane chwile. Lekki namiot dwuosobowy będzie dla Was idealnym rozwiązaniem - bez trudu przeniesiecie go w plecaku turystycznym. Namioty dwuosobowe, dostępne na naszej stronie, pochodzą od cenionych przez użytkowników producentów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu konstrukcja każdego z nich jest niezwykle praktyczna i przemyślana. Wśród najczęściej polecanych marek możemy wyróżnić Jack Wolfskin oraz Fjord Nansen.  

Rozkładanie namiotu dwuosobowego

Większość namiotów dwuosobowych w cenie zawiera właściwie… dwa namioty! Zewnętrzny ochroni Was przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi, natomiast wewnętrzny, często połączony z moskitierą, może stanowić również samodzielne schronienie np. podczas wyprawy w tropiki. Dzięki temu zyskacie nie tylko lekki namiot dwuosobowy, ale też niezwykle wygodne schronienie. Niektóre modele namiotów dwuosobowych nie potrzebują również śledzi do rozbicia. Większość modeli namiotu dwuosobowego z przedsionkiem posiada dodatkowe zamykane otwory wentylacyjne. Zależnie od warunków atmosferycznych, pozwolą one na usprawnienie cyrkulacji powietrza i regulacji temperatury. Dobry namiot dwuosobowy to podstawa udanej podróży we dwoje. Sprawdź namioty dwuosobowe dostępne na e-horyzont.pl!

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.