Zadaszenia

na stronę
 1. Daszek tarp Fjord Nansen ORK LIGHT NG grass
  Sale
  Daszek tarp Fjord Nansen ORK LIGHT NG grass

  Fjord Nansen

  Cena 499,90 zł Od 449,90 zł
 2. Poncho przeciwdeszczowe Sea To Summit Nylon Tarp green
  Sale
  Poncho przeciwdeszczowe Sea To Summit Nylon Tarp green

  Sea To Summit

  Cena 249,90 zł Od 219,99 zł
 3. Poncho przeciwdeszczowe Sea To Summit Nylon Tarp blue
  Sale
  Poncho przeciwdeszczowe Sea To Summit Nylon Tarp blue

  Sea To Summit

  Cena 249,90 zł Od 219,99 zł
 4. Daszek do namiotu rodzinnego MOONSHADOW slate grey
  Sale
  Daszek do namiotu rodzinnego MOONSHADOW slate grey

  Jack Wolfskin

  Cena 459,99 zł Od 367,99 zł
 5. Daszek ORK II thyme green
  Sale
  Daszek ORK II thyme green

  Fjord Nansen

  Cena 229,90 zł Od 209,90 zł
na stronę

Zadaszenia i tarpy turystyczne to praktyczne akcesoria, które ułatwią nam każdy pobyt w górach, pod namiotem lub na kempingu. W razie potrzeby zapewnią schronienie w czasie deszczu lub męczącego upału, a nawet sprawdzą się jako taras widokowy lub schowek na rowery. Nie mówiąc już o tym, że zadaszenia kempingowe lub zadaszenia biwakowe pozwolą na stworzenie dodatkowego przedsionka namiotu, powiększając tym samym jego powierzchnię. To praktyczne rozwiązanie szczególnie wówczas, gdy wybieramy się na wyjazd całą rodziną lub z grupą znajomych.

Jeśli szukamy zadaszenia lub tarpy turystycznej od sprawdzonych producentów, to koniecznie przyjrzyjmy się asortymentowi, jaki posiada w swojej ofercie sklep z odzieżą i akcesoriami turystycznymi, e-Horyzont. Znajdziemy w nim zadaszenia kempingowe i biwakowe od renomowanych producentów, którzy od lat wiodą prym na rynku sprzętu turystycznego. Jack Wolfskin, Sea To Summit czy Fjord Nansen to marki, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Sprzęt, jaki oferują, wyróżnia się znakomitym wykonaniem i wytrzymałością, która pozwala na użytkowanie go przez wiele sezonów – niezależnie od warunków.

Najważniejszymi cechami zadaszeń i tarp turystycznych, dostępnych w e-Horyzont, są bez wątpienia lekkość i praktyczność. Możemy zabrać je ze sobą na każdą wędrówkę i niezależnie od miejsca pobytu mieć na wyciągnięcie ręki własny „dach nad głową”. Ich rozstawienie nie sprawi nam żadnych trudności, a dzięki niewielkim wymiarom po złożeniu z łatwością zmieścimy je w plecaku. Wystarczy wybrane zadaszenie mieć zawsze przy sobie, aby w razie potrzeby zapewnić sobie odpowiednie zabezpieczenie przed słońcem i deszczem.  

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.