Plecaki szkolne Jack Wolfskin

Jack Wolfskin to znana marka produkująca głownie sprzęt turystyczny - kurtki, buty oraz plecaki. Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia wykorzystują swoją wiedzę podczas projektowania plecaków szkolnych dla dzieci. Dzięki czemu są wygodnie, pakowne, trwałe oraz dopasowane do wszystkich potrzeb dzieci w wieku szkolnym.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Plecaki szkolne Jack Wolfskin             

Dla każdego ucznia najważniejszym wyposażeniem jest plecak szkolny. Aby spełniał najważniejsze zadania musi być pojemny, wybór pojemności plecaka zależy od wieku dziecka oraz ilości książek i pozostałych akcesoriów, które dziecko zabiera na co dzień do szkoły. Drugim ważnym kryterium jest organizacja plecaka szkolnego, liczne kieszonki i przegródki pozwolą Twojemu dziecku przygotować plecak tak, aby w szkole z łatwością mogło odnaleźć potrzebny przedmiot. Dobra organizacja plecaka pozwoli zachować w nim porządek, a małe przegródki pozwolą zabrać najcenniejsze skarby znalezione w drodze do szkoły.

Wyposażenie plecaka szkolnego

Po za licznymi przegródkami, dla młodszych dzieci niezwykle praktyczne okażą się zapięcia magnetyczne oraz łatwe w obsłudze klamry i zamki. Rodziców do wyboru plecaka szkolnego Jack Wolfskin może przekonać wygodny system nośny, który pozwoli na równomierne rozłożenie ciężaru na plecach, a miękkie pasy naramienne są komfortowe w użytkowaniu. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że plecak wytrzyma wiele szkolnych przygód, wycieczek i przerw. Atrakcyjna kolorystyka oraz bogate wzornictwo pozwoli wybrać Twojemu dziecku ulubiony plecak, który z miłą chęcią będzie zabierał nie tylko na szkolne zajęcia. Idealny plecak to taki, który podoba się zarówno rodzicom jak i dziecku, z marka Jack Wolfskin nie będziesz mieć problemu z wyborem tego jedynego. Plecaki szkolne Jack Wolfskin wyposażone są w elementy odblaskowe, które sprawią, że Twoje dziecko będzie bardziej widoczne na drodze.

Kolekcja plecaków szkolnych Jack Wolfskin

Co roku kolekcja plecaków szkolnych wzbogacana jest o nowe modele, a także o nowe wzory najbardziej popularnych modeli. Do absolutnego hitu wśród plecaków Jack Wolfskin należy plecak  Berkeley, który występuje w dwóch rozmiarach. Model w rozmiarze polecany jest dla dzieci w wieku do 6 lat, a większy rozmiar jest uniwersalny. Jeśli poszukujesz klasycznego plecaka tornistra – wybierz Classmate, który od lat cieszy się popularnością. Dla Twojego przedszkolaka polecamy Little Joe oraz Buttercupniewielkie, ale wielkością odpowiadają potrzebom naszych małych odkrywców. Szeroki wybór plecaków pozwoli wybrać najlepszy i najbardziej funkcjonalny plecak szkolny dla Twojego dziecka. A wilcza łapka będzie dodatkową motywacją do ciągłego odkrywania nowych miejsc.

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.