Plecaki na laptopa Jack Wolfskin

Codziennie rano pakujesz laptopa do plecaka? Niech to będzie plecak wygodny, a przede wszystkim taki, który zadba o Twój sprzęt. W naszym sklepie znajdziesz plecaki na laptopa ze specjalną wyściełaną kieszenią, która ochroni Twój komputer przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Plecaki na notebooki posiadają także dodatkowe kieszonki, które ułatwiają organizację dokumentów i akcesoriów biurowych. Zobacz nasze propozycje plecaków na laptopa od czołowych producentów sprzętu turystycznego.  

Plecaki na laptopa Jack Wolfskin
na stronę
 1. Plecak miejski LYNN PACK north atlantic
  Sale
  Plecak miejski LYNN PACK north atlantic

  Jack Wolfskin

  Cena 229,99 zł Od 183,99 zł
 2. Plecak miejski LYNN PACK alloy dots
  Sale
  Plecak miejski LYNN PACK alloy dots

  Jack Wolfskin

  Cena 229,99 zł Od 183,99 zł
 3. Plecak na laptopa BONDI BLEND slate grey heather
  Sale
  Plecak na laptopa BONDI BLEND slate grey heather

  Jack Wolfskin

  Cena 269,99 zł Od 215,99 zł
 4. Plecak na notebooka TRT 22 PACK grey geo block
  Sale
  Plecak na notebooka TRT 22 PACK grey geo block

  Jack Wolfskin

  Ocena:
  100%
  Cena 579,99 zł Od 429,99 zł
 5. Plecak na notebooka TRT 22 PACK phantom
  Sale
  Plecak na notebooka TRT 22 PACK phantom

  Jack Wolfskin

  Ocena:
  100%
  Cena 589,99 zł Od 469,99 zł
 6. Plecak na laptopa JACK.POT DE LUXE night blue
  Sale
  Plecak na laptopa JACK.POT DE LUXE night blue

  Jack Wolfskin

  Cena 469,99 zł Od 399,99 zł
na stronę

Plecaki na laptopa Jack Wolfskin

Do biura, na uczelnie czy na wycieczkę - plecak na laptopa

Plecak na laptopa Jack Wolfskin to specjalna konstrukcja oraz uniwersalny wygląd, który sprawia, że Twój plecak posłuży nie tylko do transportu komputera, ale także świetnie sprawdzi się na wyjeździe turystyczny. 

Funkcjonalny plecak na laptopa

Wybierasz się na wycieczkę, a nie masz plecaka turystycznego lub miejskiego? Nie szkodzi. Zabierz swój plecak na laptop, który świetnie poradzi sobie na wędrówkach. Wiele modeli posiada pas biodrowy lub/i pas piersiowy, a także specjalny system nośny, który dba o równomierny rozkład obciążenia. Dodatkowo, wygodne pasy ramienne zapewnią komfort podczas użytkowania plecaka. Większość oferowanych modeli posiada organizer – czyli kieszonkę, w której znajdziesz małe przegródki na akcesoria biurowe, otwarte kieszonki czy karabinek na klucze.

Plecaki na laptopa – ochrona Twojego komputera

Plecaki na laptopa Jack Wolfskin zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, tak aby zapewnić najlepszą ochronę komputera. W czasie podróży nie unikniemy wstrząsów i przypadkowych uderzeń, dlatego też komora na laptopa jest specjalnie przygotowana na takie sytuacje. Miękka pianka czy wyściełane dno zapewniają skuteczną ochronę przed uszkodzeniem. Tradycyjne torby na laptop sygnalizują zawartość przez co jesteśmy bardziej narażeni na kradzież. W plecaku na laptop, komputer nie jest widoczny, w efekcie czego możemy czuć się pewniej i bezpieczniej.

Sprawdź plecaki na laptopa w sklepie e-horyzont.pl i wybierz (a jest w czym wybierać) najlepszy plecak dla siebie. Nieszablonowa stylistyka oraz wzornictwo sprawiają, że dla każdego znajdzie się ten właściwy plecak. Plecaki na laptopa Jack Wolfskin są na tyle funkcjonalne, aby na co dzień towarzyszyć Ci w biurze lub na uczelni, a gdy nadejdzie pora wyjazdu zmieniają się w pakowne plecaki turystyczne. 

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.