ŚPIWORY PUCHOWE

Ciepły, lekki i wygodny śpiwór puchowy to must have każdego podróżnika i miłośnika spania w namiocie. Zadbaj o komfortowy sen ze śpiworami dostępnymi w sklepie turystycznym e-horyzont.pl. Śpiwór turystyczny sprawdzi się podczas wielu wypraw. Zabierz go ze sobą pod namiot, na długie górskie wędrówki, do schroniska czy motelu. A także, jeśli wybieramy się na camping. W razie niezapowiedzianych gości okaże się niezwykle przydatny również w domu.

na stronę
na stronę

Dlaczego śpiwór puchowy?

Śpiwór puchowy to niezbędny element każdego biwaku oraz wyprawy górskiej, która zakłada spanie tylko w otoczeniu natury. Śpiwory powinny być lekkie, ciepłe, a także wygodne, aby każda noc była komfortowa. Takie właśnie są śpiwory turystyczne proponowane marki Aura czy Fjord Nansen, a dostępne w sklepie internetowym e-horyzont.pl. Śpiwory puchowe Aura są wypełnione puchem, który chroni ciało przed wychłodzeniem nawet przy bardzo niskich temperaturach. Jednocześnie zapewnia on dużą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu osoba śpiąca w śpiworze może czuć się komfortowo. Puch o wysokiej sprężystości zapewnia także jego lekkość. Dzięki temu śpiwór nie stanowi dodatkowego obciążenia podczas wędrówek.

Zalety śpiworów puchowych

Śpiwory turystyczne z wypełnieniem z naturalnego puchu są przede wszytski ciepłe. Niezależnie od tego, na jaki śpiwór się zdecydujemy, komfort snu mamy gwarantowany. Śpiwory puchowe są wyposażone w profilowane kaptury, ocieplane kołnierze oraz otwory wentylacyjne. W zależności od modelu, dzięki zamkom błyskawicznym możemy połączyć dwa śpiwory - idealne rozwiązanie dla podróżujących par lub osób podróżujących z dzieckiem. Dostępne są również modele w kształcie “mumii”, które bardzo szczelnie okrywają całe ciało. Każdy śpiwór turystyczny posiada pokrowiec, który pozwala na spakowanie go do podróży. Dzięki pokrowcom śpiwory nie zajmują dużo miejsca, również wtedy, gdy są przechowywane w domu. Śpiwory są wykonane z bardzo trwałych oraz wytrzymałych materiałów, które przetrwają nawet w ekstremalnych warunkach. O higienę dbają specjalne nici antybakteryjne, które zostały wplecione po wewnętrznej stronie śpiwora. Dzięki temu śpiwory  są najlepszym wyborem na górskie wyprawy lub wycieczki pod namiot. Śpiwór puchowy to niezbędny element każdego biwaku oraz wyprawy górskiej, która zakłada spanie w otoczeniu natury. 

 

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.