Śpiwory wiosna-lato-jesień - temperatura komfortu: 0°C do +10°C

na stronę
 1. Śpiwór puchowy Fjord Nansen NORDKAPP 300 XL
  Śpiwór puchowy Fjord Nansen NORDKAPP 300 XL

  Fjord Nansen

  Od 619,90 zł
 2. Śpiwór puchowy Fjord Nansen Nordkapp Hydro 250 Mid
  Śpiwór puchowy Fjord Nansen Nordkapp Hydro 250 Mid

  Fjord Nansen

  Cena 699,90 zł Od 629,91 zł
na stronę

Chyba każdy miłośnik aktywnego spędzania czasu i wypadów pod namiot posiada w swoim wyposażeniu śpiwór puchowy. Śpiwory puchowe to niezbędny dodatek nie tylko podczas nocy na świeżym powietrzu, lecz także w schronisku, na kempingu czy lotnisku - szczególnie, że dodatkowe źródło ciepła i komfortowe okrycie przyda nam się o każdej porze roku. Dzięki lekkości i niewielkim rozmiarom po złożeniu śpiwory puchowe możemy zawsze zabrać ze sobą – z łatwością zmieszczą się do plecaka, torby na ramię i bagażu podręcznego.

W sklepie internetowym e-Horyzont znajdziemy śpiwory puchowe od producentów oferujących trwałe i niezawodne produkty. Każdy model został wykonany z wysokiej klasy materiału zewnętrznego oraz najwyższej jakości puchu. Wybierając jeden ze śpiworów puchowych od Aury, możemy być pewni, że to inwestycja na lata.

Konstrukcja śpiworów puchowych i ich ergonomiczny kształt zapewniają wysoki komfort termiczny nawet w niskich temperaturach. Producenci wykorzystali dobre jakościowo materiały, które gwarantują zarówno lekkość, jak i wytrzymałość. Trwałość oferowanych śpiworów puchowych idzie w parze z funkcjonalnością i wysokim komfortem – wszystko za sprawą wewnętrznego materiału pokrytego związkami srebra, które zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Do tego możliwość otwarcia i wentylacji dolnej części śpiwora, profilowany kaptur regulowany ściągaczem i zamek z dwoma suwakami oraz możliwością spięcia z drugim śpiworem sprawiają, że każdy z modeli dostępnych w e-Horyzont spełni nasze oczekiwania.

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.