Opis
GRANGERS GRF77/100 to środek przeznaczony do czyszczenia butów i sprzętu turystycznego. Usuwa brud oraz nieprzyjemny zapach. Co ważne, może posłużyć również jako środek przygotowujący sprzęt do impregnacji.
Środek chroni wodoodporne tkaniny dodatkowo przywracając im oddychalność.
Produkt posiada certyfikat blusign® świadczący o tym, że cały proces produkcyjny był monitorowany oraz nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko.
GRANGERS GRF77/100 275ml:
- do czyszczenia odzieży oraz ekwipunku;
- chroni wodoodporne tkaniny;
- przywraca oddychalność;
- przygotowuje do impregnacji;
- certyfikat bluesign®.
Stosowanie:
1. Wstrząśnij butelką i spryskaj zabrudzone miejsce (niewielką ilością środka)
2. Usuń zabrudzenie, delikatnie pocierając gąbką lub szmatką
3. Jeśli efekt nie jest zadowalający, ponów punkt 1 oraz 2
4. Czystą, miękką szmatkę lub gąbkę zanurz w wodzie i przemyj wcześniej czyszczone miejsce usuwając nadmiar środka
5. Pozostaw do wyschnięcia
Uwaga: Stosować w temperaturze pokojowej
Szczegóły
| Objetosc | 275 ml |
|---|---|
| Marka | Grangers |
| Kolor producenta | nie dotyczy |
| Pojemność | 275 ml |
| Informacje o producencie | Osoba odpowiedzialna: "PAKER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Płocka 17/8,01-231 Warszawa, kontakt@paker.pl |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Środek do czyszczenia butów i sprzętu turystycznego GRANGERS GRF77/100 275ml
To już koniec ZIMOWEJ WYPRZEDAŻY! Przygotuj się na nowe przygody z RABATAMI do -70%! Sprawdź! ››
Chcesz extra rabat? Zrób zakupy za min. 500 zł, wpisz kod: i odbierz dodatkowe -10% rabatu! Sprawdzam promocję ››
SKU:
SKU: apm_799756006533
Masz pytania do produktu 'Środek do czyszczenia butów i sprzętu turystycznego GRANGERS GRF77/100 275ml' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


