Torba miejska na ramię 365 BAG Phantom

Od 94,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8007381_6350

Klucze, portfel, telefon, okulary i kilka drobnostek – musisz je mieć zawsze przy sobie, a nie chcesz ich upychać po kieszeniach? 365 BAG to wygodna torebka na ramię w nieco sportowym, casualowym stylu, która pomieści wszystkie podręczne przedmioty. Co więcej, wykonano ją w całości z recyklingu, posiada też ekologiczne certyfikaty BLUESIGN® i GRÜNER KNOPF!

Torebka wyposażona jest w długi, regulowany pasek, który pozwala na swobodne przerzucenie przez głowę. Jej prosta konstrukcja opiera się na jednej komorze o pojemności 1,5 l wygodnym, podwójnym zamkiem. Projekt podkreśla małe kwadratowe logo w rogu.


Informacje dodatkowe:

  • długi, regulowany pasek na ramię
  • FULL DULL 300D RE: wytrzymała i miękka w dotyku tkanina o drobnym splocie, wykonana z wtórnie przetworzonych butelek PET
Szczegóły
Materiał korpusu FULL DULL 300D RE (100% poliester recycled)
Technologie bluesign™, 100% PFC FREE, RECYCLED
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 17 x 22 x 5 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 80g
Kolor producenta phantom
Pojemność 1,5 L
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

RECYCLED informuje o tym, że produkt w całości lub w części został wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Torba miejska na ramię 365 BAG Phantom
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.