Torba Patagonia Black Hole Duffel 100L black

Cena 689,00 zł Od 489,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
192964054011

Czeka Cię urlop lub długa podróż? Spakuj się w dużą torbę podróżną Patagonia Black Hole Duffel o pojemności aż 100 litrów. Torba Patagonia została wykonana z wytrzymałego i odpornego na zadrapania materiału Poliester RipStop, dzięki któremu torba będzie Twoim towarzyszem na wielu podróżach. Poliester pochodzący w 100% z recyklingu został dodatkowo pokryty powłoką TPU oraz hydrofobowym wykończeniem DWR. Takie rozwiązanie zabezpiecza torbę Patagonia przed przemakaniem w czasie lekkiego deszczy czy śniegu. W pojemnej komorze głównej pomieścisz odzież, obuwie, śpiwór oraz inny sprzęt potrzebny na weekendowym biwaku czy urlopie. Dodatkowe kieszonki umożliwią dobrą organizację bagażu lub oddzielenie brudnej odzieży czy dokumentów od pozostałego ekwipunku. Torba podróżna Patagonia dostosowana jest do noszenia w ręku, a także dzięki wygodnym pasom możesz nosić ją jak plecak wyprawowy. Na dłuższych wędrówkach takie rozwiązanie okaże się niezwykle wygodne i praktyczne. Po skończonej podróży torbę sportową Patagonia wygodnie spakujesz do kieszeni, która jednocześnie służy jako pokrowiec.


Torba Patagonia Black Hole Duffel 100L:

 • torba wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu;
 • powłoka TPU oraz impregnacja DWR zapobiegają nasiąkaniu;
 • pojemna komora główna w kształcie litery U;
 • pojemność 100 L;
 • dwie wewnętrzne siatkowe kieszonki ułatwią organizację;
 • zewnętrzna kieszeń na zamek;
 • wygodne pasy umożliwiają noszenie torby również jako plecak;
 • certyfikat bluesign®;
 • możliwość przymocowania dodatkowego sprzętu lub bagażu na zewnątrz torby;
 • kieszeń z funkcją pokrowca;
 • duże logo marki Patagonia.


Dodatkowe zdjęcia również z innych wersji kolorystycznych modelu Black Hole Duffel.

Więcej informacji
Marka Patagonia
Materiał 100% poliester RipStop
Technologie bluesign™, DWR - Durable Water Repellent, RECYCLED POLYESTER
Waga 1640 g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) ok. 80 x 49 x 36 cm
Pojemnosc 100 L

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.
Certyfikat bluesign™ powstał z inicjatywy szwarcarskiego producenta tkanin, firmy Schoeller Textil AG z Sevelen. Przyznaje go niezależna, interdyscyplinarna rada, złożona z czołowych przedstawicieli nauki, polityki, przemysłu, handlu, organizacji konsumenckich i ekologicznych.

***

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.