Torba Patagonia Black Hole Duffel 40L hammonds gold

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
192964053151

Mała torba podróżna Patagonia sprawdzi się doskonale jeśli wybierasz się na basen, siłownie czy weekendowy wyjazd za miasto. Torba Black Hole Duffel została wykonana z poliestru RipStop, który w 100% pochodzi z recyklingu. Zastosowany materiał jest niezwykle wytrzymały i odporny na warunki pogodowe, lekki deszcz czy śnieg nie będą tutaj żadną przeszkodą. Dodatkowa powłoka TPU oraz hydrofobowe wykończenie DWR zabezpieczą Twoją torbę oraz jej zawartość przed przemoknięciem. Torba podróżna Patagonia Black Hole Duffel pomieści odzież, obuwie na zmianę oraz mały sprzęt turystyczny. Dodatkowa siatkowa kieszonka wewnątrz torby umożliwi oddzielenie brudnej odzieży lub przechowywanie drobnych akcesoriów. Natomiast zewnętrzna kieszonka na suwak może posłużyć Ci do przechowywania dokumentów. Torba Patagonia jest niezwykle wygodna w użytkowaniu oraz praktyczna - to najlepszy wybór zarówno dla osób poszukujących torby na treningi jak i krótkie wyjazdy. Solidnie wykończone oraz przyjemne w użytkowaniu pasy umożliwiają noszenie torby na dwa sposoby. Tradycyjnie w ręku, a także dzięki pasom naramiennym jako plecak, co ułatwi podróżowanie i dłuższe wędrówki. Po skończonej podróży torbę Patagonia spakujesz do kieszeni, która jest jednocześnie pokrowcem - takie rozwiązanie ułatwi jej transport oraz przechowywanie. Torba w pokrowcu zmieści się w każdym mieszkaniu, samochodzie, a nawet w większej torbie podróżnej, jeśli planujesz przepakować się podczas urlopu.


Torba Patagonia Black Hole Duffel  40L:

 • torba wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu;
 • powłoka TPU oraz impregnacja DWR zapobiegają nasiąkaniu;
 • pojemna komora główna w kształcie litery U;
 • pojemność 40 L;
 • wewnętrzna kieszeń siatkowa;
 • zewnętrzna kieszeń na zamek;
 • wygodne pasy umożliwiają noszenie torby również jako plecak;
 • certyfikat bluesign®;
 • możliwość przymocowania dodatkowego sprzętu lub bagażu na zewnątrz torby;
 • kieszeń z funkcją pokrowca;
 • duże logo marki Patagonia.

Dodatkowe zdjęcia z innych wersji kolorystycznych modelu Black Hole Duffel.

Więcej informacji
Marka Patagonia
Materiał 100% poliester RipStop (z recyklingu)
Technologie bluesign™, DWR - Durable Water Repellent, RECYCLED POLYESTER
Waga 930 g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) ok. 53 x 34 x 27 cm
Pojemność 40 L
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

DWR - Durable Water Reppellent oznacza impregnację materiału zewnętrznego, zabieg ten odbywa się podczas produkcji danego produktu. Zastosowanie technologi DWR zapobiega wsiąkaniu wody przez tkaninę. Impregnacja sprawia, że woda skrapla się i spływa po powierzchni materiału. Technologia DWR stosowana jest podczas produkcji odzieży, obuwia, a także sprzętuturystycznego jak plecaki czy namioty. W skrócie mówiąc, impregnacja zapewnia nienasiąkliwość, ale nie wodoodporność. 

Impregnacja DWR nie jest na stałe, oznacza to, że dany produkt narażony na częsty kontakt z wodą czy zabrudzeniami, bądź też częste pranie skraca okres przydatności. Aby odnowić właściwości należy stosować impregnację.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Torba Patagonia Black Hole Duffel 40L hammonds gold
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.