Torba podróżna Patagonia Black Hole Duffel 70 L peppergrass green

SKU
192964054196

Wybierasz się na urlop lub weekendowy wypad za miasto? Potrzebujesz torby, która pomieści niezbędną odzież oraz sprzęt turystyczny? Torba podróżna Patagonia Black Hole Duffel 70 L będzie idealnym wyborem. Torba wykonana z niezwykle wytrzymałego i odpornego na zadrapania materiału Poliester RipStop, który zapewni długą żywotność Twojej torbie. Poliester z powłoką TPU oraz hydrofobowym wykończeniem DWR zabezpiecza torbę Patagonia przed przemoknięciem w przypadku śniegu czy lekkiego deszczu. Pojemna komora główna pomieści odzież, obuwie oraz mały śpiwór czy inny sprzęt potrzebny na weekendowym biwaku. Torbę sportową Patagonia możesz nosić w ręku za pomocą wygodnych pasów. Dodatkowo, dzięki odpinanym pasom możesz szybko i łatwo zmienić ją w plecak, który będzie znacznie wygodniejszy w noszeniu na dłuższych dystansach. Patagonia słynie z ekologicznego postępowania, dlatego też torbę podróżną Black Hole Duffel wykonała w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu.


Torba podróżna Patagonia Black Hole Duffel 70 L:

 • torba wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu;
 • powłoka TPU oraz impregnacja DWR zapobiegają nasiąkaniu;
 • pojemna komora główna w kształcie litery U;
 • pojemność 70 L;
 • dwie wewnętrzne siatkowe kieszonki ułatwią organizację;
 • zewnętrzna kieszeń na zamek;
 • wygodne pasy umożliwiają noszenie torby również jako plecak;
 • certyfikat bluesign®;
 • możliwość przymocowania dodatkowego sprzętu lub bagażu na zewnątrz torby;
 • kieszeń z funkcją pokrowca;
 • duże logo marki Patagonia.

Dodatkowe zdjęcia również z innych wersji kolorystycznych modelu Black Hole Duffel.

Więcej informacji
Marka Patagonia
Materiał 100% poliester RipStop
Technologie bluesign™, DWR - Durable Water Repellent, RECYCLED POLYESTER
Waga 1440 g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) ok. 71 x 44 x 33 cm
Pojemnosc 70 L

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.
Certyfikat bluesign™ powstał z inicjatywy szwarcarskiego producenta tkanin, firmy Schoeller Textil AG z Sevelen. Przyznaje go niezależna, interdyscyplinarna rada, złożona z czołowych przedstawicieli nauki, polityki, przemysłu, handlu, organizacji konsumenckich i ekologicznych.

***

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.