Torba sportowa Patagonia Black Hole Duffel 55L black

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
192964054219

Średniej wielkości torba podróżna Patagonia wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu. Poliester RipStop jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu przetrwa wiele podróży. Powłoka TPU oraz hydrofobowe wykończenie DWR zabezpieczą Twoją torbę Patagonia oraz cały ekwipunek przed nasiąkaniem wodą. W efekcie czego torba doskonale sprawdzi się o każdej porze roku. Śnieg czy lekki deszcz z torbą podróżną Patagonia to żadna przeszkoda. Torba podróżna Patagonia Black Hole Duffel doskonale sprawdzi się na każdym weekendowym wypadzie, w drodze na siłownie czy basen. Pomieści zarówno odzież, obuwie na zmianę oraz mały sprzęt turystyczny. Torbę Patagonia możesz nosić w ręku jak tradycyjna torbę sportową, a dzięki wygodnym pasom naramiennym szybko przemienisz ją w wygodny plecak.


Torba sportowa Patagonia Black Hole Duffel 55L:

 • torba wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu;
 • powłoka TPU oraz impregnacja DWR zapobiegają nasiąkaniu;
 • pojemna komora główna w kształcie litery U;
 • pojemność 55 L;
 • wewnętrzna kieszeń siatkowa;
 • zewnętrzna kieszeń na zamek;
 • wygodne pasy umożliwiają noszenie torby również jako plecak;
 • certyfikat bluesign®;
 • możliwość przymocowania dodatkowego sprzętu lub bagażu na zewnątrz torby;
 • kieszeń z funkcją pokrowca;
 • duże logo marki Patagonia.

Dodatkowe zdjęcia z innych wersji kolorystycznych modelu Black Hole Duffel.

Więcej informacji
Marka Patagonia
Materiał 100% poliester RipStop
Technologie bluesign™, DWR - Durable Water Repellent, RECYCLED POLYESTER
Waga 1165 g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) ok. 68 x 40 x 30 cm
Pojemność 55 L
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

DWR - Durable Water Reppellent oznacza impregnację materiału zewnętrznego, zabieg ten odbywa się podczas produkcji danego produktu. Zastosowanie technologi DWR zapobiega wsiąkaniu wody przez tkaninę. Impregnacja sprawia, że woda skrapla się i spływa po powierzchni materiału. Technologia DWR stosowana jest podczas produkcji odzieży, obuwia, a także sprzętuturystycznego jak plecaki czy namioty. W skrócie mówiąc, impregnacja zapewnia nienasiąkliwość, ale nie wodoodporność. 

Impregnacja DWR nie jest na stałe, oznacza to, że dany produkt narażony na częsty kontakt z wodą czy zabrudzeniami, bądź też częste pranie skraca okres przydatności. Aby odnowić właściwości należy stosować impregnację.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Torba sportowa Patagonia Black Hole Duffel 55L black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.