Torebka biodrowa HOKUS POKUS dark moss

Cena 94,99 zł Od 85,49 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8006721-5100

Szybka i krótka wycieczka, wypad za miasto, wyjazd na koncert – w każdym z tych przypadków musisz mieć przy sobie saszetkę HOKUS POKUS! Nosi się ją na biodrach i łatwo dopasujesz ją do swoich potrzeb, bo ma regulowany pas.

Saszetka jest niewielka, ale bardzo pojemna: w zamykanych na zamek błyskawiczny komorze głównej i przedniej kieszeni możesz przechowywać wszystko, co musisz mieć pod ręką. Saszetka ma też ukrytą z tyłu paska kieszonkę, w której skryjesz to, co dla Ciebie najważniejsze.


Informacje dodatkowe:

  • komora główna i kieszeń przednia, obie z zamkiem błyskawicznym, z tyłu płaska, ukryta kieszeń z zamkiem błyskawicznym
  • karabińczyk na klucze w komorze przedniej
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Technologie ARMATECH Plus, bluesign™, 100% PFC FREE
Waga 100g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 15 x 32 x 8 cm
Pojemność 2 L

ARMATECH PLUS - ekstremalnie odporny na zniszczenie, przetarcia i rozdarcia mocny materiał poliestrowy, używany przez firmę Jack Wolfskin do wytwarzania plecaków wyprawowych i miejskich oraz toreb i akcesoriów podróżnych. ARMATECH PLUS charakteryzuje się również wysoką wodoodpornością. To materiał, na który promieniowanie UV nie ma dużego wpływu, dzięki czemu nie zmienia barwy.

Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Torebka biodrowa HOKUS POKUS dark moss
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.