Torebka biodrowa HOKUS POKUS tulip red

Cena 94,99 zł Od 79,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8006721-2058

Szybka i krótka wycieczka, wypad za miasto, wyjazd na koncert – w każdym z tych przypadków musisz mieć przy sobie saszetkę HOKUS POKUS! Nosi się ją na biodrach i łatwo dopasujesz ją do swoich potrzeb, bo ma regulowany pas.

Saszetka jest niewielka, ale bardzo pojemna: w zamykanych na zamek błyskawiczny komorze głównej i przedniej kieszeni możesz przechowywać wszystko, co musisz mieć pod ręką. Saszetka ma też ukrytą z tyłu paska kieszonkę, w której skryjesz to, co dla Ciebie najważniejsze.


Informacje dodatkowe:

  • komora główna i kieszeń przednia, obie z zamkiem błyskawicznym, z tyłu płaska, ukryta kieszeń z zamkiem błyskawicznym
  • karabińczyk na klucze w komorze przedniej
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
Szczegóły
Materiał ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Technologie ARMATECH Plus, bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 15 x 32 x 8 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 100g
Kolor tulip red
Pojemność 2 L

ARMATECH PLUS to niezwykle wytrzymały, odporny na przebicie, rozdarcie i przetarcie materiał syntwtyczny stosowany w plecakach i torbach Jack Wolfskin. Za sprawą gęstego splotu charakteryzuje się wysoką nienasiąkliwością, jest także odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu z czasem nie zmienia swojej barwy.

Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Torebka biodrowa HOKUS POKUS tulip red
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.