Torebka miejska SECRETARY black

Cena 89,99 zł Od 79,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8006651-6000

Nie daj się zwieść niewielkiemu rozmiarowy torby na ramię SECRETARY. To prawdziwy organizer – posegregujesz w nim wszystko, co koniecznie musisz mieć pod ręką.

W największej kieszeni zmieści się smartfon i portfel. W mniejszej możesz schować klucze. W dyskretnej kieszeni wewnętrznej umieścisz karty kredytowe. Dla Twojej wygody ukryto też niewielki otwór na kabel – możesz używać słuchawek lub ładować swój telefon, wygodnie nosząc powerbank w torbie.


Informacje dodatkowe:

  • wyściełana komora główna, komora na smartfon, komora na karty kredytowe
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Technologie ARMATECH Plus, bluesign™, 100% PFC FREE
Waga 110g
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 18 x 12 x 6 cm
Pojemność 1 L

ARMATECH PLUS - ekstremalnie odporny na zniszczenie, przetarcia i rozdarcia mocny materiał poliestrowy, używany przez firmę Jack Wolfskin do wytwarzania plecaków wyprawowych i miejskich oraz toreb i akcesoriów podróżnych. ARMATECH PLUS charakteryzuje się również wysoką wodoodpornością. To materiał, na który promieniowanie UV nie ma dużego wpływu, dzięki czemu nie zmienia barwy.

Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Torebka miejska SECRETARY black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.