Torebka saszetka biodrowa TAMARAMA clay

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
8006511-5110

Lubisz nosić przy sobie wszystko to, co niezbędne, ale nie chcesz czuć na ramionach ciężaru plecaka, ani torby? Wypróbuj saszetkę TAMARAMA marki Jack Wolfskin.

Ta kompaktowa, wykonana z bardzo wytrzymałego materiału ARMATECH PLUS 600D nerka pomieści niezbędne Ci przedmioty, a dzięki jej zmyślnemu podziałowi na komorę główną i wewnętrzną, zachowasz porządek i odseparujesz od siebie poszczególne przedmioty.

W komorze głównej z łatwością zmieścisz dokumenty i klucze, a w nieco mniejszej, zapinanej na zamek kieszeni wewnętrznej zmieści się telefon, czy karta.

Model dostępny w kilku wariantach kolorystycznych charakteryzuje się minimalistyczną formą i doskonałą jakością wykonania.

Ta torebka biodrowa zapinana jest na regulowany pas, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do swojej sylwetki.

Producent do jej uszycia wykorzystał materiał, który jest niezwykle gęsto tkany, dzięki czemu jest bardziej odporny na rozdarcia i ewentualne uszkodzenia, więc ta doskonała saszetka może Ci towarzyszyć na niejednej wyprawie, spacerze, czy na festiwalu muzycznym.


Informacje dodatkowe:

  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
  • komora główna, komora wewnętrzna
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał ARMATECH PLUS 600D
Technologie ARMATECH Plus, bluesign™, 100% PFC FREE
Waga 130g
Wymiary 14 x 25 x 7 cm
Pojemność 1,5 L

ARMATECH PLUS - ekstremalnie odporny na zniszczenie, przetarcia i rozdarcia mocny materiał poliestrowy, używany przez firmę Jack Wolfskin do wytwarzania plecaków wyprawowych i miejskich oraz toreb i akcesoriów podróżnych. ARMATECH PLUS charakteryzuje się również wysoką wodoodpornością. To materiał, na który promieniowanie UV nie ma dużego wpływu, dzięki czemu nie zmienia barwy.

Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Torebka saszetka biodrowa TAMARAMA clay
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.