VACO STRONG Spray na komary, kleszcze i meszki 170 ml

Od 29,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
5901821957984

VACO STRONG Spray na komary, kleszcze i meszki to doskonały preparat do stosowania na odzież zapobiegający ukąszeniom. Zawarta w produkcie substancja aktywna, tworzy skuteczną osłonę przed kleszczami i komarami, długotrwale chroniąc przez ukąszeniami.

Spray Vaco Strong dedykowany jest dla myśliwych, wędkarzy oraz osób podróżujących do krajów tropikalnych. Preparat jest oparty na substancji, która w imponująco długi sposób chroni przed komarami, również w trudnych warunkach klimatycznych.

VACO STRONG Spray przeznaczony jest także do ochrony przed tropikalnymi komarami, moskitami i innym owadami, których ukąszenie może doprowadzić do zarażenia chorobami takimi jak: malaria, żółta febra lub denga.


Sposób użycia:

Spryskać równomiernie odzież z odległości ok. 15-20 cm. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Nie stosować produktu na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontakt produktu z ustami dziecka.


Substancja czynna:

N,N-dietylo-m-toluamid/DEET (CAS: 134-62-3), zaw.: 30 g / 100 g.


Pojemność: 170 ml

Szczegóły
Marka VACO
Kolor producenta nd
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:VACO STRONG Spray na komary, kleszcze i meszki 170 ml
Twoja ocena
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.